Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
21 Nisan 2020 ( 47 izlenme )

Mansur Yavaş'tan iktidar göndermeli kapak! "Unutmayın ki sonsuz iktidar yoktur"


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, AKP’li isimler ve Erdoğan’ın CHP’li belediyeleri hedef alan açıklamalarının ardından, Twitter hesabında manidar bir kapak görseli kullandı.Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, AKP’li isimler ve Erdoğan’ın CHP’li belediyeleri hedef alan açıklamalarının ardından, Twitter hesabında manidar bir kapak görseli kullandı. 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bazı AKP'li isimler ile AKP Genel Başkanı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, CHP’li belediyeleri hedef alan açıklamalarının ardından sosyal medya hesabında manidar bir görsel kullandı.

Yavaş’ın Twitter hesabında kullandığı arka plan görseli, Erdoğan ve diğer AKP'lilerin CHP’li belediyelere yönelik art arda yaptığı suçlamaların ardından geldi.

Yavaş’ın paylaştığı manidar görselde, Aliya İzzetbegoviç'e ait şu sözler yer aldı:

“İktidara gelirseniz, hal ve hareketlerinize dikkat edin. Kibirli olmayın, kendini beğenmişlik etmeyin. Size ait olmayan şeyleri almayın, güçsüzlere yardım edin ve ahlak kurallarına uyun. Unutmayın ki sonsuz iktidar yoktur. Her iktidar geçicidir ve herkes, er veya geç, önce milletin ve nihayet Allah'ın önünde hesap verecektir.”

ERDOĞAN BUGÜN DE CHP'Lİ BELEDİYELERİ HEDEF ALDI

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamalarda da CHP’li belediyeleri hedef alarak, "CHP'li belediyeler Cumhurbaşkanlığını, bakanlıkları, valiliği, kaymakamlığı hiçe sayarak kendi başlarına yardım toplamaya, ekmek dağıtmaya, hastane kurmaya çalışıyorlar. Asli işlerini yürütemeyen belediyelerin giriştikleri bu tür faaliyetlerin amacı hizmet değil, şov yapmaktır" ifadelerini kullanmıştı.


http://www.krttv.com.tr/gundem/mansur-yavas-tan-iktidar-gondermeli-kapak-h33143.html

Bunlar da İlginizi Çekebilir