Anasayfa
13 Ekim 2018 ( 378 izlenme )
Reklamlar

Marks & Spencer kara çarşaf satışına başlıyor!

İngiliz perakende şirketi Marks & Spencer internet sitesinde, kara çarşafı 6 Euro'dan satışa koydu.


Dünya çapında birçok mağazası bulunan Marks&Spencer'ın, talepler ve popüler kullanımından dolayı kara çarşaf satımına başladığı ifade edildi.

İngiliz The Independent'in haberine göre; 250 okulla üniforma tedarikçisi olarak çalışan Marks & Spencer, kara çarşafı "kız çocukları için okul üniformaları"kategorisinde gösterdi ve satışa sundu.

250’DEN FAZLA OKULAN ÜNİFORMA TEDARİĞİ

Kara çarşafın satışa sunulması ve bunun "kız çocukları için okul üniformaları"kategorisinde yer alması sosyal medyada tepki topladı. "6 yaşından küçük çocuklar için çarşaf satılıyor. Bu iğrenç", tepkileri verilirken kimi kullanıcılar da "bu normal, talep var" ifadelerinde bulundu.

Marks & Spencer, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "250'den fazla okula üniforma tedariği sağlıyoruz. Okul yönetimleri, ihtiyaçlarını bize bildiriyorlar. Bu yıl, bazı okullar çarşaf talebinde bulundu" diye belirtti.

https://www.abcgazetesi.com/politika/marksspencerkaracarsafsatisinabasliyor/haber108467

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sağlık Bakanı açıkladı: 6.933 yeni vaka tespit edildi, vaka sayısı 5.242.911'e, can kaybı da 47.405’e yükseldi! Muharrem İnce'den yerel seçim açıklaması Berat Albayrak döneminde kurulan kuruma milyonluk vurgun suçlaması! İstanbul'da maganda dehşeti kamerada ! Kadın öğretmenlerin aracının önünü kesti, küfürlerle tehdit etti !