Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
20 Haziran 2018 ( 129 izlenme )
Reklamlar

MEB bürokratları AKP’ye destek için sıraya girdi!

MEB bürokratları ile bazı il ve ilçe müdürlükleri Twitter’da “DavanaSahipÇık” etiketiyle başlatılan ve AKP propagandasını içeren kampanyaya destek mesajları paylaşıyor


MUSTAFA MERT BİLDİRCİN

Velilerin ve öğrencilerin sınav tepkisinin bile sandığa olumsuz yansımasını önlemek için takvimini seçime endeksleyen Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) bazı bürokratları, “15 Temmuz Derneği”nin Twitter’da AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek amacıyla başlatığı kampanyaya destek oluyor.

meb-burokratlarindan-akp-ye-destek-477250-1.

Twitter’da, “DavanaSahipÇık” etiketiyle başlatılan kampanyaya katılan MEB bürokratları arasında MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu da yer aldı. Aydoğdu propagandaya, “Kazanımları kaybetmemek için, millet için,15 Temmuz’un acılarını dindirmek için davana sahip çık” ifadeleriyle katıldı.

meb-burokratlarindan-akp-ye-destek-477251-1.

Aydoğdu’nun mesajında, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Erdoğan’ı da etiketlemesi dikkati çekti.

meb-burokratlarindan-akp-ye-destek-477252-1.

Kampanyaya Aydoğdu’nun yanı sıra Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Samsun, Bitlis ve Çorum İl Milli Eğitim Müdürlükleri de resmi sayfalarından “destek” verdi.

https://www.birgun.net/haber-detay/meb-burokratlarindan-akp-ye-destek-220204.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sapık imam hatip öğretmeni Meclis gündeminde... Okul müdüründen açıklama geldi AKP'de İstanbul için flaş formül: Binali Bilal'in kozası! Diyanet İşleri Başkanı Yardımcısı: Akademisyenlik alimlik değildir! Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a karşı Başbuğ ve Şener hamlesi!