Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
20 Haziran 2018 ( 133 izlenme )
Reklamlar

MEB bürokratları AKP’ye destek için sıraya girdi!

MEB bürokratları ile bazı il ve ilçe müdürlükleri Twitter’da “DavanaSahipÇık” etiketiyle başlatılan ve AKP propagandasını içeren kampanyaya destek mesajları paylaşıyor


MUSTAFA MERT BİLDİRCİN

Velilerin ve öğrencilerin sınav tepkisinin bile sandığa olumsuz yansımasını önlemek için takvimini seçime endeksleyen Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) bazı bürokratları, “15 Temmuz Derneği”nin Twitter’da AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek amacıyla başlatığı kampanyaya destek oluyor.

meb-burokratlarindan-akp-ye-destek-477250-1.

Twitter’da, “DavanaSahipÇık” etiketiyle başlatılan kampanyaya katılan MEB bürokratları arasında MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu da yer aldı. Aydoğdu propagandaya, “Kazanımları kaybetmemek için, millet için,15 Temmuz’un acılarını dindirmek için davana sahip çık” ifadeleriyle katıldı.

meb-burokratlarindan-akp-ye-destek-477251-1.

Aydoğdu’nun mesajında, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Erdoğan’ı da etiketlemesi dikkati çekti.

meb-burokratlarindan-akp-ye-destek-477252-1.

Kampanyaya Aydoğdu’nun yanı sıra Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Samsun, Bitlis ve Çorum İl Milli Eğitim Müdürlükleri de resmi sayfalarından “destek” verdi.

https://www.birgun.net/haber-detay/meb-burokratlarindan-akp-ye-destek-220204.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Hastalığın en üst seviyeye ulaşması an meselesi Muharrem İnce'den Süleyman Soylu'ya 'pejmürde' tepkisi Hakikaten yuh ! Yine Metro Turizm yine iğrenç bir skandal daha ! ‘Rabia Naz soruşturmasında DNA sonuçlarında yeni bir oyun oynanıyor’