Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
06 Şubat 2018 ( 835 izlenme )
Reklamlar

Melih Gökçek'in gidişine ağlayan tek isme şok!

Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden ayrılırken ağlayan tek kişi olan ANKET A.Ş Genel Müdürü Belma İlhan görevden alındı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde Melih Gökçek dönemi bürokratlarını görevden almalar devam ediyor.  Başkan Mustafa Tuna dün de ANKET  A.Ş (Ankara Kültür Etkinlikleri Ticaret A.Ş)  Genel Müdürü Belma İlhan'ı görevden aldı.

İlhan, Gökçek'in veda toplantısında yaptığı konuşma sırasında göz yaşlarını tutamamıştı. ANKET A.Ş, Gökçek döneminde, belediyenin kültür, sanat, reklam, tanıtım hizmetlerini yürütmek üzere kurulmuştu.

Gökçek, "İstifamı Recep Tayyip Erdoğan istedi. Emir demiri keser. Başarısız olduğumuz düşündüğüm yorgun olduğum için değil sadece ülkemi lider ülke yapacağına inandığım Erdoğan'ın talebini yerine getiriyorum'' sözleriyle görevi bıraktığını açıklamıştı. Gökçek bu konuşmayı yaparken Belma İlhan'ın gözyaşlarını tutamaması dikkat çekmişti. 

http://www.yurtgazetesi.com.tr/turkiye/melih-gokcek-in-gidisine-aglayan-tek-isme-sok-h74602.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yenikapı mitinginden bir gün sonra İsrail'e petrol sevkiyatı yapıldı! Rekor harcama Prof. Acemoğlu'ndan 'ekonomik kriz' değerlendirmesi "henüz en kötü kısmı başlamadı" Washington Post’tan 24 Haziran yorumu: Erdoğan’ın zaferi beklenen sonuç değil