Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
02 Aralık 2019 ( 397 izlenme )
Reklamlar

Menzil Tarikatı lideri Gavs'ın altın varaklı hastane odası pes dedirtti!


Sağlık Bakanlığı'na yerleştirildikleri iddia edilen Menzil Tarikatı'nda, cemaatin lideri 'Gavs' Abdulbaki El-Hüseyni'nin altın varaklı hastane odasındaki görüntüsü gündem oldu.

Sağlık Bakanlığı’nda örgütlenmeleriyle tartışma yaratan Menzil cemaatinin lideri “Gavsı” Abdulbaki El-Hüseyni’nin, hastane odasında çekilen bir fotoğrafı gündeme oturdu.

Bir hastane odasında çay içerken görülen Menzil liderinin bulunduğu odanın şatafatlı görüntüsü şaşırttı. Tartışmalara neden olan hastane odasında varaklı süslemeler, lüks halı ve duvar kağıdının olması dikkat çekiyor.
 
Tarikat liderinin yattığı Emsey Hastanesi ise cemaatin Pendik’te yaptırdığı bir hastane olmasıyla biliniyor. Hüseyni’nin Temmuz ayında ziyaret ettiği hastanede şeyhe takkeli ve el pençe divan duran doktorların “Gavs’ım” şeklinde hitap ettikleri duyulmuştu.

344800.jpg

Son dönemde AKP’ye yakın isimlerin şatafatlı hayatlarına yönelik sosyal medya paylaşımları ise tepki çekmişti. Sosyal medyada bu görüntü hepsinin üzerine çıktığı yorumları yapıldı.

Tartışmalara neden olan hastane odasında varaklı süslemeler, lüks halı ve duvar kağıdının olması dikkat çekiyor.

foto-18375915-040520192044460000-r-ngzm_cover.jpg

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/menzil-tarikati-lideri-gavsin-hastane-odasi-gundem-oldu-258726h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li imamdan itiraf 'AKP döneminde müslümanlar fazla rahatladı, sekülerleşti, dünyevileşti, şuurunu kaybetti !' Nadira’nın avukatı vekillikten çekildi Mehmet Demirkol'dan müthiş 'Eğitim Sistemi' tespiti ! Muharrem İnce'nin mitinginde 'Erdoğan' provokasyonu!