Home
02 Ekim 2021 ( 30 izlenme )
Reklamlar

Mersin Valiliği, polis memuru Nagehan Ekiz’in intiharıyla ilgili inceleme başlattı!


Mersin Valiliği, polis memuru Nagehan Ekiz’in intiharı sonrası kamuoyuna yansıyan iddialarla ilgili inceleme başlatıldığını açıkladı.


Mersin Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada; Nagehan Ekiz’in, 27 Ağustos tarihinde, Mezitli’deki bir siyasi partinin ilçe binasında bir defaya mahsus olmak üzere 2 saatliğine görevlendirildiği doğrulanırken kamuoyuna yansıyan iddialarla ilgili herhangi bir yazılı ya da sözlü şikayette bulunmadığı belirtildi.

Valilik’ten yapılan açıklama şöyle:

“Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurumuz Nagehan Ekiz’in 26.09.2021 günü intihar etmesi hadisesi üzerine bazı medya organları ve sosyal medya platformlarında yapılan paylaşımlarla ilgili olarak;

Öncelikle Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurumuzun intiharı hem emniyet teşkilatımızı hem de bizleri derinden üzmüştür.

27.08.2021 tarihinde, Mezitli’de siyasi parti ilçe binasında görevli polis memurunun iki saatliğine izinli olduğu zaman zarfında merhume burada bir defaya mahsus görevlendirilmiştir.

Bu süre içerisinde ilçe binasında görevli sekreter hanımla bir nedenle karşılıklı diyalog sonrası Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli şube müdürünün olaya müdahale etmesinden bir ay sonra vuku bulan intihar olayına, herhangi bir belge, bulgu, inceleme ve merhumenin herhangi bir yazılı veya sözlü şikayetinin olmamasına rağmen sebep olarak gösterilmesi yönündeki sosyal medya değerlendirmeleri ve paylaşımları, üzüntümüzü daha da artırmıştır.

Konu ile ilgili olarak merhumenin intiharından sonra Bakanlığımız emniyet emeklisi olan kıymetli babasının beyanları üzerine, 27.09.2021 günü tüm yönleriyle hemen inceleme başlatılmıştır.

Merhumenin acılı ailesine ve polis teşkilatımıza baş sağlığı ve sabırlar dileriz” 


https://www.krttv.com.tr/gundem/mersinvaliligipolismemurunagehanekizinintihariylailgiliincelemeh95468.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Fethullah öldürüldü, sağ değil. Şu anda New Jersey yahudi mezarlığında !' Berna Laçin 'kiraz pahalı' dediği için ifadeye çağırıldı! Bir alışveriş poşetinin Londra’dan Adana’ya 3200 kilometrelik yolculuğu TOKİ, çocuk bahçesi ve yol sattı! "Bir tüccar gibi çatır çatır satıyorlar"