Home
01 Haziran 2019 ( 102 izlenme )
Reklamlar

Metin Feyzioğlu, Erdoğan’ı neden alkışladığını açıkladı


TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Yargı Reformu Strateji Belgesi’nin açıklandığı programda AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışladığı görüntülere ilişkin açıklamada bulundu.Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Yargı Reformu Strateji Belgesi’ni açıklayan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı neden alkışladığını katıldığı bir canlı yayında açıkladı.

Feyzioğlu’nun, Erdoğan’ı alkışlaması ‘buzlar eridi’ olarak yorumlanırken, Habertürk’te konuşan Feyzioğlu, şunları kaydetti:

“Türkiye’de görülmemiş bir katılımcılıkla hazırlanması sağlandı. Ben yaptım oldu denilmedi. Yoksa biz klasik olarak olmadı diyecektik. Şöyle bir bakacaktık olmamış diyecektik. Şimdi demiyoruz çünkü kendi cümlelerimizi görüyoruz.

İnsanlar da şaşırıyor “Metin Feyzioğlu neden alkışladı?” Neden alkışlamasın. On yıllardır nesillerden nesile devredilen sorunların çözüm haritasının konduğu bir belge.”

https://tele1.com.tr/metinfeyziogluerdoganinedenalkisladiginiacikladi58789/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

89 yaşında yerlerde sürüklenen doktorun görüntüsü izleyenleri üzmüştü, bakın hangi ünlü yazarın yakını çıktı? Erdoğan kendi yaptırdığı havalimanını kullanmıyor! Atatürk Havalimanı'nı vatandaşa kapattı, kendisi kullanmaya devam edecek! AFAD'ın evrak bölümünde şüpheli yangın! Savcılık soruşturma başlattı Her felaket sonrası IBAN! İşte AKP'nin IBAN bilançosu