Anasayfa
25 Kasım 2020 ( 22 izlenme )
Reklamlar

MHP'nin ‘Askıda Ekmek’ kampanyasının ardından şimdi de Kızılay’dan ‘Askıda Pizza’ kampanyası!


MHP’nin çok tartışma yaratan ‘Askıda Ekmek’ kampanyasının ardından Türk Kızılayı da özel bir pizza zinciriyle anlaşıp, “Askıda Pizza’’ kampanyası başlattı. Trabzonlu pizza zinciri Crakers, “İhtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere askıya sen de bir pizza bırak” sloganıyla tanıtım yapıyor.

Türk Kızılayı'ndan alınan bilgiye göre pizza firması, Kızılay'a “Askıda pizza kampanyası'' için teklif götürdü. Kızılay  kampanyaya onay verildi. Buna göre 7 ilde 17 şubesi bulunan pizza firması tüm Türkiye'de günlük askıya çıkarılan pizza sayısı belirlendikten sonra İstanbul şubesi aracılığıyla pizzaları imal edip, Türk Kızılayı'nın Pendik'teki aşevine teslim edecek.

Tanıtım için bu afiş yapıldı

Kızılay yetkilileri, pizzaların aş evinde, ihtiyaç sahibi vatandaşlara servis edileceğini bildirdiler. Crakers Pizza Genel Müdürü Ahmet Sait Tütünci, “Verilen her siparişte, askıya bir adet orta boy pizza atıyoruz.. Her pizza ihtiyaç sahibi yurttaşlarımızın sadece karnını doyurmayacak, insanımıza olan inancı artıracak” dedi. Kızılay, Elazığ ve Malatya depremin ardından vatandaşa SMS göndererek 10 TL'lik yardım istemişti.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/kizilaydanaskidapizzakampanyasi6139944/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

‘Yeniden sayımda aslında 0 olan oylar, 2 olarak Binali Yıldırım’a yazıldı’ ABD'li siyaset bilimcinin 2015'teki Ukrayna kehaneti! 'Ukrayna, ABD başta olmak üzere batı tarafından acı bir sona doğru itiliyor, kandırılarak Rusya'nın kucağına atılıyor' Münir Özkul'un anısına... 'Zam geldikçe vatandaşın gazına el koyacaklar'