Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
06 Aralık 2019 ( 234 izlenme )
Reklamlar

Milli Eğitim Müdüründen katledilen Ceren Özdemir ile ilgili skandal sözler!


Düzce Milli Eğitim Müdürü'nün Türkiye'yi yasa boğan Ceren Özdemir cinayetine ilişkin yaptığı açıklamada sarfettiği "olayın da çok değişik boyutları var. Dolayısıyla yani biz çocuklarımızı her yönüyle çok iyi yetiştirmemiz gerekiyor" ifadeleri büyük tepki çekti.Ordu'da bıçaklanarak vahşice öldürülen 20 yaşındaki Ceren Özdemir olayı ülkeyi sarsarken, Düzce Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit'in olayla ilgili bir toplantıdaki açıklamaları pes dedirtti.

Murat Yiğit, açıklamasında, "Olayı gerçekleştiren suçlu bir insan var. Ama olayın da çok değişik boyutları var. Dolayısıyla yani biz çocuklarımızı her yönüyle çok iyi yetiştirmemiz gerekiyor" ifadelerini kullandı. Milli Eğitim Müdürü'nün, cinayet olayı altında başka bir gerekçe ararcasına söylediği, "Ama olayın da çok değişik boyutları var. Dolayısıyla biz çocuklarımızı her yönüyle iyi yetiştirmeliyiz" şeklindeki sözleri tepki topladı.

Devletin bürokratının, özellikle eğitim camiasından sorumlu bir müdürün vahşi cinayetle ilgili yaptığı açıklama, "Bu nasıl bir kafa, nasıl bir zihniyet" şeklinde yorumlandı. 

http://www.krttv.com.tr/gundem/milli-egitim-mudurunden-katledilen-ceren-ozdemir-ile-ilgili-skandal-h21108.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hitler zamların sebebini sorarsa :D İstanbul’da şeriat sempozyumu! Korkutan tablo: İstikamet ya IMF, ya kaos Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tehdit gibi sözler! "Dokunulmazlığına mı sığınıyorsun?"