Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
25 Kasım 2020 ( 9 izlenme )
Reklamlar

'Milliyetçi' sendika başkanından CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu'na tehdit!


MİSK Genel Başkanı Mustafa Bilgehan Akıncı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu tehdit etti. Akıncı, sosyal medya hesabından "Canan, sende kaşıntı var, akıllı ol” diye yazdı.Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş olan ancak, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin özel isteği sonrasında tahliye edilen organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu tehdit etmesinin ardından yaptıkları açıklamalar nedeniyle CHP'li siyasetçilere yönelik tehditler de sürüyor.

Son olarak Milliyetçi İşçi Sendikaları Konfederasyonu (MİSK) Genel Başkanı Mustafa Bilgehan Akıncı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu hedef aldı.

Çakıcı'nın tehditlerine yönelik sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan "Cumhuriyet Halk Partisi’nin mafya bozuntularıyla işi olmaz. Mafya düzenini halkın başına bela eden siyasi anlayışla hesaplaşması olur ve o hesabı günü geldiğinde sandıkta görecektir” açıklaması yapan Kaftancıoğlu'nu hedef alan Akıncı, "Canan, sende kaşıntı var, akıllı ol” diye yazdı.

KAFTANCIOĞLU'NDAN YANIT

Söz konusu tehdide yanıt veren Canan Kaftancıoğlu ise Akıncı’ya, “Olur ya, ‘Belki de dermatoloji(cildiye) doktorudur’ diyerek araştırmak istedim.. Kim olduğunu gördüm ama ilgilendiğim kısmı cildiye doktoru olmadığı.. Ne demek istemiş acaba?” şeklinde yanıt verdi.

Fotoğraf: Instagram

https://www.birgun.net/haber/milliyetci-sendika-baskanindan-chp-istanbul-il-baskani-kaftancioglu-na-tehdit-324210

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son cumhurbaşkanlığı seçim anketi… Erdoğan’ın oyunda büyük düşüş, MHP desteği de yetmiyor! AKP'li belediye İstanbul'da çay bahçesi tadilatına 8 milyon lira harcamış! Yandaş rektörün icraatları tek tek sıralandı: Çevresinin iş ve işçi bulma kurumu! Olmayan metrodan sonra, o belediye olmayan tramvayın tabelasını dikti!