Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
08 Mayıs 2018 ( 181 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce’den Anıtkabir’de Atatürk’e dua

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, kalabalık bir heyetle birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti. Ulu önderin mozolesi önünde önce saygı duruşunda bulunan İnce, ardından da elleri açıp dua etti.

Muharrem İnce’den Anıtkabir’de Atatürk’e dua

Ziyaret sonrası yanına İsmet İnönü'nün torunu CHP Milletvekili Gülsüm Bilgehan'ı çağıran İnce, ‘'Ben çobanın torunuyum, Gülsüm de cumhurbaşkanının torunu. Çobanın torunu da, Cumhurun torunu da burada, ben Gülsüm'ün dedesinin koltuğuna oturacağım'' dedi.

FOTO: Yavuz ALATAN / SÖZCÜ

FOTO: Yavuz ALATAN / SÖZCÜ

Anıtkabir'de vatandaşlarla da ile fotoğraf çektiren İnce Anıtkabir Özel Defteri’ne de “Bugün huzurunuza kurduğunuz ve sonsuza kadar yaşayacak olan cumhuriyetin, Cumhurbaşkanı adayı olarak geldim. Cumhuriyetimizin 100. yılında sorunlarını çözmüş, halkı mutlu, geleceğe güvenle bakan bir ülke olacağımıza söz veriyorum. Ruhun şad olsun Atam'' diye yazdı. Muharrem İnce Anıtkabir'de 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün mezarını da ziyaret ederek, saygı duruşunda bulundu.

    https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/muharrem-ince-anitkabiri-ziyaret-etti-2393849/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vatandaşlar elektrik şirketini bastı ! 'Yeter artık koyun olduğumuz yeter !' Mansur Yavaş’tan flaş açıklama! Sıra Ankara’ya mı gelecek… 50 bin kişi bekleniyor! CHP’den büyük şeker mitingi! AKP'li vekil enflasyon hesabını yumurta üzerinden yaptı, bir de üstüne pişkin pişkin güldü !