Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
14 Mart 2019 ( 350 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce'den Erdoğan'a: Hadi ordan


CHP'nin 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce Erdoğan'a  "Hadi ordan, sen herkesi kendin gibi mi zannediyorsun" diyerek yüklendi.


CHP'nin 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı gösterdiği Muharrem İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile AKP Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi.

İnce, Erdoğan'ın terör örgütü FETÖ ile ilgili yaptığı "Ne istediler de vermedik" itirafına göndermede bulundu. İnce, yaptığı açıklamada Erdoğan'a bütün yaverlerinin FETÖ'cü çıkmasını ve FETÖ'cüleri AKP'den belediye başkanı yapmasını da hatırlattı.

MUHARREM İNCE'DEN ERDOĞAN'A: HADİ ORDAN

Muharrem İnce'nin Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"Kendisine FETÖcü yaver seçen, FETÖye ne istedilerse veren, ağzı maklube kokanları ve FETÖ’ye övgüler düzenleri Belediye Başkan adayı yapan Tayyip Erdoğan CHP’yi FETÖcüleri belediyelere sızdırmaya çalışmakla suçluyor. Hadi ordan, sen herkesi kendin gibi mi zannediyorsun!"


http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/muharrem-ince-den-erdogan-a-hadi-ordan-h121184.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP’liler içeri alınmadı! Atatürk'ün mirası Botanik Bahçesi boşaltılıyor! Fethullah Gülen'i ziyaret etti, AKP'nin Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı oldu! Bir özel okul daha iflas etti! Veliler, öğrenciler ve öğretmenler mağdur edildi! BTK ‘kamu yararı’ diyerek Netflix ve Whatsapp’ı engelleyebilecek!