Anasayfa1
14 Mart 2019 ( 394 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce'den Erdoğan'a: Hadi ordan


CHP'nin 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce Erdoğan'a  "Hadi ordan, sen herkesi kendin gibi mi zannediyorsun" diyerek yüklendi.


CHP'nin 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı gösterdiği Muharrem İnce, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile AKP Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi.

İnce, Erdoğan'ın terör örgütü FETÖ ile ilgili yaptığı "Ne istediler de vermedik" itirafına göndermede bulundu. İnce, yaptığı açıklamada Erdoğan'a bütün yaverlerinin FETÖ'cü çıkmasını ve FETÖ'cüleri AKP'den belediye başkanı yapmasını da hatırlattı.

MUHARREM İNCE'DEN ERDOĞAN'A: HADİ ORDAN

Muharrem İnce'nin Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle:

"Kendisine FETÖcü yaver seçen, FETÖye ne istedilerse veren, ağzı maklube kokanları ve FETÖ’ye övgüler düzenleri Belediye Başkan adayı yapan Tayyip Erdoğan CHP’yi FETÖcüleri belediyelere sızdırmaya çalışmakla suçluyor. Hadi ordan, sen herkesi kendin gibi mi zannediyorsun!"


http://www.yurtgazetesi.com.tr/politika/muharremincedenerdoganahadiordanh121184.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatmanur Altun, 'Boğaz'daki arsa' haberleri hakkında konuştu: Çocuklarımız çok etkileniyor Diyarbakır'da yüzde 284 kira zammını kabul etmeyen kiracı, ev sahibinin de aralarında olduğu 5 kişi tarafından eşi ve çocuklarının önünde darp edildi Vatandaşlardan müjde yorumu 'Kaymağını onlar yer, vatandaşa kalmaz!' Akademisyenden canlı yayında çarpıcı iddia 'Amerikalılar 10 yıl önceden Kanal İstanbul'u biliyordu !'