Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
31 Temmuz 2018 ( 554 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce'den imza açıklaması

CHP'de olağanüstü kurultay isteyenlerin başlattığı imza süreci bugün 17:00 itibari ile sona erdi. CHP'nin 24 Haziran Seçimleri'nde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce toplanan imzalarlarla ilgili açıklama yaptı.


Muharrem İnce, Olağanüstü Kurultayiçin imza toplanan imzaların 6 Ağustos 2018’e kadar teslim etme hakkı olduğunu belirterek, arkadaşarının imzaları 2 Ağustos 2018 Perşembe günü Genel Merkezimize teslim edeceklerini açıkladıklarını hatırlattı ve, "Bunun haricindeki haber ve yorumlara itibar etmeyiniz" uyarısında bulundu.

İnce Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Olağanüstü Kurultay için imza toplayan arkadaşlarımızın imzaları teslim etmek için 6 Ağustos 2018’e kadar hakları vardır. Ancak imzaları 2 Ağustos 2018 Perşembe günü Genel Merkezimize teslim edeceklerini açıkladılar. Bunun haricindeki haber ve yorumlara itibar etmeyiniz.


http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/muharrem-ince-den-imza-aciklamasi-h103604.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rıza 'Sarraf'a ödül' savunması: Kime verdiğimizi bilmiyorduk Araç sayısı arttı ama zarar aynı: Yurttaşın cebinden müteahhide köprü! Afrin'den kahreden haber: Şehit ve yaralılar var Keşke Emine Hanım’ın çantasını da konuşsak!