Anasayfa
15 Nisan 2018 ( 243 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce 'Nereden baksan omurgasızlık!'

Muharrem İnce: Kandil gecesi Hristiyanlar Müslümanların üzerine bomba yağdırıyor, bu ülkeyi yöneten sözde Müslümanlar bu operasyonu memnuniyetle karşılıyoruz açıklaması yapıyor. Nereden baksan tutarsızlık, nereden baksan omurgasızlık.

Muharrem İnce: Nereden baksan omurgasızlık

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Suriye’ye yönelik ABD tarafından düzenlenen saldırıya ilişkin konuştu.
Kişisel twitter hesabından açıklamalarda bulunan İnce “Kandil gecesi Hristiyanlar Müslümanların üzerine bomba yağdırıyor, bu ülkeyi yöneten sözde Müslümanlar bu operasyonu memnuniyetle karşılıyoruz açıklaması yapıyor. Hani ABD'nin Suriye'de ne işi vardı? Nereden baksan tutarsızlık, nereden baksan omurgasızlık” dedi.

Kandil gecesi Hristiyanlar Müslümanların üzerine bomba yağdırıyor, bu ülkeyi yöneten sözde Müslümanlar bu operasyonu memnuniyetle karşılıyoruz açıklaması yapıyor. Hani ABD’nin Suriye’de ne işi vardı? Nereden baksan tutarsızlık, nereden baksan omurgasızlık!


https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/muharreminceneredenbaksanomurgasizlik2350421/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Antalya'da Atatürk büstüne ve heykeline saldıran kişi gözaltına alındı! Danıştay iptal etti, aynı usulle iki katına aynı firmaya: "Utanç verici" CHP'li Veli Ağbaba'dan Çakıcı'nın tehdidine yanıt! "Çakıcı denen hapishane kaçkını..." Bekçi şiddeti bu kez de Ankara’da! Tüm aileyi gözaltına aldılar, astımlı babanın göğsüne bastılar!