Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
27 Mayıs 2018 ( 6278 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce’nin oy oranı açıklandı!

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin oy oranı açıklandı. İşte ayrıntılar;

Gazeteci – Yazar Yalçın Doğan, bugün ki köşe yazısında Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin oy oranını açıkladı.

24 Haziran seçimlerine yönelik anket şirketleri neredeyse her gün bir anket sonucunu kamuoyu ile paylaşırken, bir oran da T24 yazarı Yalçın Doğan'dan geldi.

T24 yazarı Yalçın Doğan, "Muharrem İnce birinci, Tayyip Erdoğan yirmi birinci" başlıklı köşe yazısında, 24 Haziran seçimlerine giderken oluşan siyasi atmosferi değerlendirirken aynı zamanda da CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin oy oranını açıkladı.

'GALİBA BİR ŞEYLER DEĞİŞİYOR'

"Galiba bu sefer bir şeyler değişiyor. Bu sefer Türkiye galiba bir değişime gebe gibi. Kimseyi gaza getirmek istemiyorum, kendim de gelmek istemiyorum ama, gözümüzün önündeki olaylar bize farklı bir tablo çizmeye başlıyor.

'YÜZDE 30'LARA DAYANMIŞ'

Güvenilir bir araştırma şirketi İnce’nin oylarının CHP’nin klasik oy oranını aştığını söylüyor. İnce yüzde 30’lara dayanmış bulunuyor. Bu ikinci turun habercisi gibi. Hatta, daha ötesi gibi.”

https://www.siyasetcafe.com/muharrem-incenin-oy-orani-aciklandi-35441h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Türkler parasız kalıyorsa bana ne' diyen Suriyeli ! İstanbul Belediyesi "İmamoğlu" dedi! AKP, vergi cennetinin yolcusu oldu AKP Karaman İl Gençlik Teşkilatı gerçeği itiraf etmiş 'Siz iyi çalışmadınız diye Erdoğan'ın oyları gidiyor. Sizler darbe yapıyorsunuz Erdoğan'a !'