Anasayfa1
14 Ekim 2021 ( 17 izlenme )
Reklamlar

Murat Ongun'dan flaş TÜGVA açıklaması: Tüm yöneticileri işe alınmış!


İBB Sözcüsü Murat Ongun, TÜGVA ile ilgili tartışmalar hakkında flaş bir açıklama yaparak İBB'deki kadrolaşmaya dikkat çekti.


İBB Sözcüsü Murat Ongun, "TÜGVA’nın neredeyse tüm yöneticileri, ortaokullise koordinatörleri dahil geçmiş dönemde İBB’de işe alınmış. Hepsi artık gitti" dedi.

Murat Ongun şu paylaşımlarda bulundu:

Yaptığımız incelemelerde, TÜGVA yöneticilerinin İBB’de işe alındığını da tespit ettik. Mesela Vakfın Başkanı olan kişi 2015’te işe alınmış. 31 Mart 2019 seçimlerinin ardından 11.04.2019’da işten ayrılmış. İBB’nin ballı kaynak olarak kullanılmasına müsaade etmeyeceğiz.

TÜGVA’nın neredeyse tüm yöneticileri, ortaokullise koordinatörleri dahil geçmiş dönemde İBB’de işe alınmış. Hepsi artık gitti. Besleme vakıflar için değil 16 milyon İstanbullu için çalışıyoruz.

muratonguntugva.png

https://www.yurtgazetesi.com.tr/guncel/muratongundanflastugvaaciklamasitumyoneticileriisealinmish190052.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ankara kulislerinden son bomba: Nebati görevden alınacak! Yerine geçecek isim bile belli oldu! Financial Times: Ekonomik krizin çapı Erdoğan ailesinin çöküşünü tetikledi Erken seçim öngörülerini kuvvetlendiren gelişme: Hazırlıklar başladı Kadıköy'de 6,5 kilometrelik Ata'ya saygı zinciri !