Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
14 Mart 2018 ( 109 izlenme )
Reklamlar

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Nurettin Yıldız'a sahip çıktı! 'Biz ne Reis’ten vazgeçeriz ne de Nurettin Yıldız hocamızdan'

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, "6 yaşında çocukla evlenilebileceği ve asansörde halvet olabileceği" gibi skandal sözler söyleyen Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve İlahiyatçı Nurettin Yıldız'a sahip çıktı.

6 yaşındaki kız çocuklarının evlenebileceğini savunan, kocasından dayak yiyen kadının şükretmesi gerektiğini söyleyen ve asansörde halvet olunabileceği gibi skandal açıklamalar yapan Nurettin Yıldız’a, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'den destek geldi. Demir, Twitter'da yazdığı mesajda, “Kimse boşuna uğraşmasın, biz ne Reis’ten vazgeçeriz ne de Nurettin Yıldız hocamızdan. İkisini de Allah için çok seviyoruz” dedi.

ERDOĞAN TEPKİ GÖSTERDİ

Bu açıklama sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere pek çok isim Yıldız'a tepki gösterdi. Erdoğan, “Bazılarının dikkat çekmek için kavramları eğip, bükerek söyledikleri sözlerin hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur” dedi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise ‘Sapıklar, ahlaksızlar ve alçaklar' tepkisinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli’nin bu açıklamalarıı, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'e geri adım attırdı ve Demir, Nurettin Yıldız’ı destekleyen mesajını hemen sildi.

Geçtiğimiz günlerde de Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Twitter'da ‘Nureddin Yıldız hocamız her daim hakkı ve hakikati Allah’ın rızasını kazanma gayreti ile söyledi. Dininden geçinmedi. Hocamız davamızdan vazgeçmemeyi öğütledi, şeytanlar ise kudurdular” demişti. Fakat Yıldız'a tepkilerin artmasının ardından Yılmaz da önce mesajlarını silmiş, ardından sosyal medyadaki hesabını kapatmıştı.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/biz-ne-reisten-vazgeceriz-ne-de-nurettin-yildiz-hocamizdan-h81422.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li Abdurrahman Kurt'tan TSK'ya kumpas itirafı 'Biz, ABD ve cemaat, askeri vesayeti beraber yıktık !' Görüntüler Erzurum'da bir liseden ! Eğitimin geldiği nokta... Manisa'da yemekten zehirlenen askerler isyan etti 'Zehirli yemeği bize zorla yedirdiler, şimdi biz burada konuştuk diye gece bizi dövecekler !' Yandaş reisçi yazardan Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı hakkında skandal iddia!