Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
19 Ocak 2019 ( 500 izlenme )
Reklamlar

'Numan Kurtulmuş'un Erdoğan hakkında söylediklerini açıklarsam başı derde girer'

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar bugünkü köşesinde, AKP Genel Başkanı Numan Kurtulmuş’a ilişkin yazı kaleme aldı. Önkibar, " “Nene Hatun caddesindeki Fevzi Hoca isimli o balıkçı lokantasında Tayyip Erdoğan için neler söylemiştin neler" ifadelerini kullandı.Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar bugünkü köşesinde, AKP Genel Başkanı Numan Kurtulmuş’a ilişkin dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. “Hatırla HAS Parti Genel Başkanı iken beni ısrarla yemeğe davet etmiştin” diye yazan Sabahattin Önkibar, “Nene Hatun caddesindeki Fevzi Hoca isimli o balıkçı lokantasında Tayyip Erdoğan için neler söylemiştin neler, bugün o gün söylediklerinin bir kısmını paylaşsam vallahi hukukla başım derde girer. Peki ne oldu da o gün hücum ettiğin Tayyip’e şimdi selam durursun Numan bey?”ifadelerini kullandı.

Sabahattin Önkibar’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

“AH Numan Kurtulmuş, vah Numan Kurtulmuş! Hatırla HAS Parti Genel Başkanı iken beni ısrarla yemeğe davet etmiştin. Nene Hatun caddesindeki Fevzi Hoca isimli o balıkçı lokantasında Tayyip Erdoğan için neler söylemiştin neler, bugün o gün söylediklerinin bir kısmını paylaşsam vallahi hukukla başım derde girer. Peki ne oldu da o gün hücum ettiğin Tayyip’e şimdi selam durursun Numan bey? Bir bakanlık için değer mi, değiyor mu? Demek ki Oğuzhan Asiltürk ile Temel Karamollaoğlu’lar çok ama çok haklı imişler zira senin davan kişisel ikbal imiş!.. Değilse açıkla yayınlayayım, neden o savrulman?”

https://www.abcgazetesi.com/politika/numan-kurtulmusun-erdogan-hakkinda-soylediklerini-aciklarsam-basi-derde-girer/haber-119094

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu '1 Mayıs'ta herkese bu mesajı attı! Kadın öğretmene uçan tekme ! İşte o vahşet anları ! Muharrem İnce: “AKP’nin YSK temsilcisi sahte oy kullanmayı teklif etmişti” 2019 yılına tasarruf yılı denmişti: Meclis’e 66 yeni araç!