Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
24 Aralık 2018 ( 124 izlenme )
Reklamlar

Osmanlı Ocakları'ndan Fatih Portakal'a tehdit!

Osmanlı Ocakları, FOX TV anahaber sunucusu Fatih Portakal'ı halkı sokağa çağırdığı gerekçesiyle protesto etti. FOX TV önüne siyah çelenk bırakan Osmanlı Ocakları Başkanı, "Evinde en az yüzde 52 dişlerini sıkarak bekleyenler var" ifadelerini kullandı.


FOX Tv sunucusu Fatih Portakal, Fransa'da meydana gelen protestolarla ilgili, “Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz? Kaç kişi çıkacak korkudan, endişeden sokağa?" ifadelerini kullanmış ve bu ifadelerle halkı sokağa çağırdığı iddia edilmişti.

Osmanlı Ocakları, konuyla ilgili olarak,  FOX Tv önünde eylem düzenledi. Sarı yeleklilere karşı, kırmızı-beyaz Türk bayraklı yelek giyen Osmanlı Ocakları üyeleri, FOX Tv önüne siyah çelenk bıraktı.

FOX TV önünde açıklama yapan Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat,  "Portakal seni kınıyoruz. Ülkemizi her fırsatta karıştıranlar bilmelidirler ki evinde en az yüzde 52 dişlerini sıkarak bekleyenler var” dedi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/osmanli-ocaklarindan-fatih-portakala-tehdit-218237h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aytun Çıray’dan Kıbrıs’la ilgili vahim iddia! 'Binali Yıldırım konuşulanları duydu, bu yüzden seçimi kazanmak istemiyor' Kamu misafirhaneleri AKP’lilere mi tahsis edildi? Bu cengaverler ne zaman böyle yetişti, insan merak ediyor doğrusu !