Home
25 Aralık 2023 ( 9 izlenme )
Reklamlar

Özel’in çelengine saldıran kişi AKP’nin milletvekili aday adayı çıktı


PençeKilit Harekatı bölgesinde çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Abdulkadir İyem için düzenlenen cenaze töreninde CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in gönderdiği çelengi parçalayan kişinin, AKP’den Antep milletvekili aday adayı olan Kenan Öztürk olduğu ortaya çıktı.Irak'ın kuzeyinde PençeKilit Harekatı bölgesinde çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Abdulkadir İyem için dün Antep’te cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze namazı öncesinde bir kişi CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in gönderdiği çelengi parçalayıp tören alanı dışına attı. Bu esnada bir grup ise tekbirlerle çelengi parçalayan kişiye destek verdi.

Olayın ardından Özel’in çelengini parçalayan kişinin AKP’den Antep milletvekili aday adayı olan Kenan Öztürk olduğu ortaya çıktı.

Şahinbey Belediye Meclisi’nin eski Meclis Üyesi CHP’li Uğur Kalkan ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Dün şehidimizin cenaze töreni sırasında provokatörlük yapan, CHP Genel Başkanı Sayın Özgür Özel’in çelengini parçalayan kişi; AKP Gaziantep milletvekili aday adaylarından. Geçenlerde canına kıyan askerimiz Ökkeş Gök'te bu ülkenin evladıydı. Hiç biriniz ortada yoktunuz” diye tepki gösterdi.

KRT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mustafa Kemal’in askerleriyiz AKP'li Mamak Belediyesi'nin 1.1 milyon liralık tablet ihalesini AKP'li isim kazandı! MHP'li belediye giysi kumbarasını ihaleye çıkarmış! Emekli maaşına yapılan sadaka gibi zammı yandaş medya unutturma çabasında