Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
05 Mart 2019 ( 167 izlenme )
Reklamlar

Özgür Özel: "Umudu tüketti, korku siyaseti yapıyor"

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Türkiye'de beka sorunu olmadığını belirttiği konuşmasında iktidarı eleştirerek, "Umudu tükettiği için artık korkunun siyasetini yapan birilerini dinlemek zorundayız" dedi.

Yalova Belediye Başkanı ve CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman ile belediye meclis üyelerinin tanıtım toplantısına CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan ile il yönetimi ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan Özgün Özel, iktidarı eleştirerek, "Umudu tükettiği için artık korkunun siyasetini yapan birilerini dinlemek zorundayız. Vaat edecekleri bir şey yok o yüzden korkunun siyasetini yapıyorlar" dedi.

Toplantıda CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman da bir konuşma yaptı. Salman, ardından meclis üyesi adaylarını tanıttı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/ozgur-ozel-umudu-tuketti-korku-siyaseti-yapiyor-225693h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li adaydan, Gaziantep’teki Şehit anıtında tepki çeken afiş! Şehit Cenazesinde Protokol Rezaleti ! ‘Yetkili bir kişi’, protokolün önde olması gerektiği uyarısında bulununca Şehit yakını sert tepki gösterdi ! CHP’li Hüseyin Yaşar’dan Burhan Kuzu’ya: Mahkemede hesaplaşacağız 'AKP vergi kaçakçılarını koruyor' Almanya'dan ağır suçlama: Türkiye dört ülkeden biri...