Home
28 Mart 2021 ( 97 izlenme )
Reklamlar

'Pudra şekeri' savunması yapan AKP'li büro personeli Kürşat Ayvatoğlu: Uyuşturucu batağına sürüklendim


AKP'li büro personeli Kürşat Ayvatoğlu'nun sosyal medya hesabından açıklama yapıldı.


Uyuşturucu madde kullandığı için gözaltına alınan, ifadesi alındıktan sonra dün serbest bırakılan ve bugün bir kez daha gözaltına alınan AKP'li büro personeli Kürşat Ayvatoğlu'nun kullandığı belirtilen 2011 yılında açılan "@kursatayvatoglu" isimli sosyal medya hesabından açıklama yapıldı.

Uyuşturcu batağına sürüklendiğini belirten AKP'li Kürşat Ayvatoğlu açıklamasında, "Ticaret yapıyor olmama rağmen Ak Parti Genel Merkezde bir işim olursa siyasi büyüklere daha yakın olursam daha güçlü olurum düşüncesi ile orada işe girmek için bütün koşulları zorladım" diyen Kürşat Ayvatoğlu'nun sosyal medya hesabından yayınlanan "Ailesi aracılığı ile kaleme aldığı açıklamadır" başlığı ile yayınlanan açıklama şöyle:

https://www.gercekgundem.com/siyaset/262409/pudrasekerisavunmasiyapanakpliburopersonelikursatayvatogluuyusturucubataginasuruklendim

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mansur Yavaş, son 3 yılda '36 Milyon TL' ödenen kiralık makam aracı israfına son verdi ! DSÖ, iklim değişikliğine karşı “acil ortak eylem” çağrısında bulundu Sedat Peker'in rüşvet iddiaları ile gündeme gelmişlerdi: THK'nin 20 milyonluk arazisini 7 milyona kim aldı? Erdoğan, şehitler için toplanan parayı elinde tutan vakfa AKP'li ismi atadı!