Anasayfa1
16 Temmuz 2019 ( 149 izlenme )
Reklamlar

Reisçilikten istifa eden yazardan bomba yorum: CHPİyi Parti iki sene sonra...


AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği destekle bilinen yazar Ömer Turan, erken seçime ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.


AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a verdiği destekle bilinen yazar Ömer Turan, sosyal medya hesabından dikkat çeken açıklamalar yapmaya devam ediyor. Bir süredir AKP'ye muhalif açıklamalarıyla gündeme gelen Turan bugün hem Erdoğan'ı eleştirdi, hem de erken seçime ilişkin dikkat çeken bir iddiada bulundu. Turan, "CHP başta türban olmak üzere AK Parti'nin elinden tüm kozlarını tek tek alıyor.CHP, müthiş akıllı hamleler yapıyor. Bu gidişle Türkiye, 2 sene sonra, CHPİYİ Parti iktidarını görecek gibi. AK Parti hata üzerine hata yaparken, CHP yükseliyor" dedi. 

Ömer Turan bu açıklamasının ardından gelen yorumlara da tepki gösterdi. Turan, "Eyyy İslamcılar, bu CHP o CHP değil, bu CHP müthiş akıllı işler yapıyor. Bu CHP sizin hatalarınız, muhafazakâr ve mütedeyyin insanların oylarıyla birinci Parti olmaya doğru yürüyor. Hemen saldırmayın, bu bir temenni degil analizdir, Bakın iki sene öncesinden söylüyorum" dedi.

https://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/reisciliktenistifaedenyazardanbombayorumchpiyipartiikiseneh134926.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sedat Peker'in iddiaları sonrası Veyis Ateş ve Süleyman Özışık'ın arşivi ortaya saçıldı! CHP'li genç sanatçılardan rap müzik ile seçim şarkısı! 'Geliyor gelmekte olan...' Üç Ulaştırma Bakanı bir yolu bitiremedi! Motorine dev zam yolda!