Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
12 Eylül 2018 ( 59 izlenme )
Reklamlar

Reza Zarrab aylar sonra ortaya çıktı! Bakın nerede görüntülendi?

Reza Zarrab, New York’ta lüks lokantada görüntülendi

Zarrab davası olarak da bilinen hukuki süreçle birlikte ABD'de de gündem olan Reza Zarrab, aylar sonra ilk kez görüntülendi. Kamuoyunun hapiste olduğunu sandığı Zarrab önceki gün New York'un ünlü mekanlarından Nobu'da bir kadınla yemek yerken görüntülendi. Manhattan'daki mekanda fotoğrafı bir müşterinin çektiği ifade edildi.

ABD ve Türkiye’nin yakından takip ettiği kritik davada itirafçı olan Reza Zarrab aylar sonra ortaya çıktı… İtirafçı olduktan sonra davanın sürecini değiştiren Zarrab, önceki gün New York’un ünlü mekanlarından birinde bir kadınla görüntülendi.

Vatan gazetesinin haberine göre Zarrab, Nobu’da suşi yedi. Ünlü oyuncu Robert De Niro’nun da ortaklarından olduğu mekanda, fotoğrafları çekilince rahatsız olan Zarrab kısa süre sonra ayrıldı.

https://www.sozcu.com.tr/2018/dunya/son-dakika-reza-zarrab-new-yorkta-luks-lokantada-goruntulendi-2622232/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Böyle buyurdu gerici! Hatipoğlu: DM’den yürümek çirkin, beğenirken 10 kez düşünün Rektörden ilginç dolar yorumu! "Gündelik hayatımda hiç yer işgal etmiyor" Saman krizi kapıda: Fiyatı arpa ve buğdayla yarışıyor! Sağlık Bakanlığı’na öyle bir isim atandı ki!