Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
03 Ağustos 2019 ( 39 izlenme )
Reklamlar

Rize'yi "kutsal toprak" ilan eden AKP'li Başkandan skandal "Atatürk" kararı!


Sinop’un Boyabat ilçesi’nin AKP’li Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın yaptıkları tartışma yarattı.Çakıcı'nın, İlçe kaymakamlığı girişinde ve hemen Atatürk anıtı yanı başında Atatürk'ün Selanik’te doğduğu evin replikasını yerleştirip, sonra da taksi durağı olarak hizmete açılmasını sağlaması büyük tepki çekti.

Bunun Atatürk'ün maneviyatına yapılmış bir hakaret olduğunu düşünen vatandaşlar duruma tepki gösterdi.

Halksesi’nden Mete Çağdaş’ın haberine göre, vatandaşlar, “Sayın Başkanın milli maneviyatımıza olan eylemi ilk değil. Belediye Başkanlığı binasında da Türk bayrağı direk de değil, balkonda gelişigüzel tutturulmuş bir vaziyette duruyor. Başkanın bu tavrına bir anlam veremiyoruz. Bayrağımız ve Ata'mızdan nedir alıp veremediği" diyerek, AKP’li başkan Şefik Çakıcı’ya olan tepkilerini dile getirdiler.

RİZE’Yİ KUTSAL TOPRAKLAR İLAN ETMİŞTİ

Boyabat’ın AKP’li Başkanı Çakıcı, 2015 yılında ilçenin bir köyünde düzenlenen şenlikte yaptığı “Rize'den çok güzel misafirlerimiz var. Biliyorsunuz Rize kutsal topraklar, ümmetin liderinin memleketi Rize. Onlara da hoş geldiniz diyorum” sözleriyle de Türkiye gündemine oturmuştu.

https://odatv.com/skandal-ataturk-karari-03081929.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP’li belediyelerden yandaşa ihaleler: Adrese teslim temizlik! Alçak planı belediye işçisi bozdu! Şanlıurfa’da okul yolunda tuzaklanan patlayıcı bulundu! Yeni parti krizi büyüyor! AKP’li isimden ağır sözler: Evet hainsiniz Atatürk’e hayranlığı onu CHP üyesi yaptı