Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
27 Mayıs 2020 ( 8 izlenme )
Reklamlar

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin tweet avına çıktı!


Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, sosyal medya ve diğer mecralardan hakkında yapılan paylaşımları savcılığa verdiğini açıkladı.Açıklamaları ve kararlarıyla son dönemde çok konuşulan isimler arasında yer alan RTÜK Başkanı Şahin, resmi Twitter hesabından “Sosyal medya; hakaret, küfür ve tehdit yeri değildir” ifadelerini kullanarak bir mesaj paylaştı.

Şahin, sosyal medya ve diğer mecralarda hakkında yapılan paylaşımların incelendiğini, gerekli işlemlerin yapılması için savcılığa başvurduğunu belirtti. Şahin, "Şahsıma ve Üst Kurulumuza gerek sosyal medyadan gerekse başka mecralardan yapılan hakaret ve tehditlerle alakalı tüm mesajlar ve paylaşımlar tek tek incelenmiş olup suç teşkil edenler ve mesaj sahipleri hakkında Cumhuriyet Savcılıkları nezdinde yasal işlem başlatılmıştır” açıklamasında bulundu.

https://odatv4.com/rtuk-baskani-tweet-avina-cikti--27052008.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kayyım bir açılış törenine '669 bin TL' harcamış! CHP'nin 2 yıldır komisyonda bekletilen 'Deprem' teklifinin kapağı bile açılmadı! AKP’li belediye 7 aydır maaş ödemiyor! ‘Hükümet batmış, para yok’ ‘Camileri genelev yaptılar’ diyen öğretim üyesine soruşturma!