Sağlık emekçisi genç, ‘Gençler çalışmıyor’ diyen AKP’li seçmene cüzdanını gösterip isyan etti!

27 izlenme 26 Aralık 2020
Reklamlar

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan’ın sosyal medya hesabından paylaştığı video AKP’nin ekonomideki başarısını gözler önüne serdi.


Türkiye bir yandan koronavirüs salgınıyla mücadele ederken bir yandan da ekonomik sıkıntılarla baş etmeye çalışıyor. Bir sokak röportajında ise bir gencin ağır şartlar halinde çalışmasına rağmen ekonomik olarak çok zor durumda olduğunu anlattığı anlar dikkat çekti.

Tuncay Özkan’ın “”Gençlere umutsuzluktan başka bir şey vermeyen bu düzeni değiştireceğiz, bu düzen değişecek” notuyla paylaştığı video gencin isyanı ise gündem oldu. Genç geleceğe dair umutsuzluğu üzerine “Artık o kadar sabrım kalmadı ki; mutsuzluktan, ekonomik sıkıntılardan o kadar umutsuzum ve mutsuzum ki… O kadar önümü göremiyorum ki… Ben bu röportajı yaptıktan sonra evime giderken bana bir araba çarsa ve ölsem, gözüm asla arkada kalmaz…” diye isyan etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

#MansurYavaş, AKP dönemindeki 3 katrilyonluk yolsuzlukları tek tek açıkladı ve 40 dosyayı savcılığa verdiklerini duyurdu! Cahil yobaz, erkeklerin eşini aldatmasının suçunu kadınlara yıktı ! Mustafa Balbay'dan Erdoğan'a eleştiri: "İttifak değil nifak üretiyor" TBMM ana binasında koronavirüs alarmı! Bir kat tamamen karantinaya alındı!