Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
12 Haziran 2018 ( 174 izlenme )
Reklamlar

Seçimin fotoğrafı… Elini veren kolunu kaptırıyor!

Seçimler yaklaşınca vatandaşı hatırlayan siyasi partiler ve temsilcileri, 24 Haziran öncesinde de 'halka dokunmaya' çalışıyor. Oy istemek için ziyaretlerde bulunan siyasiler, bazen ilginç görüntülerin de ortaya çıkmasına neden oluyor. Bunlardan sonuncusu Nevşehir'de gazetecilerin objektiflerine böyle yansıdı...

Seçimin fotoğrafı… Elini veren kolunu kaptırıyor

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AKP Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AKP Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, 27. Dönem AKP Nevşehir Milletvekili adayları Yücel Menekşe ve Emre Çalışkan ile birlikte, pazar esnaflarını ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulundular.

Ziyaret sırasında bir pazarcının elini aynı anda sıkmaya çalışan milletvekili adayları, ortaya ilginç görüntüler çıkmasına neden oldu. O sırada vekil adaylarıyla tokalaşan esnafın surat ifadesi de dikkat çekti.

Coşkun Sağlamdin – İHA

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/secimin-fotografi-elini-veren-kolunu-kaptiriyor-2463323/


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP’li vekil Fikret Şahin’den şehir hastaneleri açıklaması: Virüs fırsatçılığıyla bu zarar kapanmaz Öğrenci akbilinde rekor kırıldı! İşte DSP'nin AKP ile yaptığı 'Gizli İşbirliği'ni ispatlayan görüntüler ! Vekil kızına bakanlık kalkanı! Ataması usulsüz bulundu ama soruşturmaya izin verilmedi!