Home
23 Mayıs 2021 ( 48 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker'in videoları film sitesi IMDb'ye eklendi!


Dünyaca ünlü dizi/film sitesi IMDb, Sedat Peker'e ait videoların tanıtımını sitesine eklendi.


Hakkında organize suç örgütü liderliğinden yakalama kararı bulunan Sedat Peker, dünyanın en popüler film ve dizi veritabanını bünyesinde barındıran Internet Movie Database’e (IMDb) girdi.

“Sedat Peker vs AKP” başlığı kullanılan sayfada Peker’in bugüne kadar yayımladığı videolar hakkında kısa bilgiler veriliyor.

Sayfada Peker’in bahsettiği isimlerin hangi videolarda yer aldığı da görülüyor.

Peker’in videoları için kullanılan tanıtım metninde de “Türkiye’de hükümetle derin bağları olan mafya liderinin dışlandığı”, “Peker’in mafya ve hükümet arasındaki karanlık bağlantıları çıkararak kendisine yapılan yanlışlar dolayısıyla intikam almak istediği” yazılı.

Sayfada Peker’in videolarının “tarzının” da biyografi, suç, reality show şeklinde olduğu ifade ediliyor. Videolar hakkında hazırlanan cast ekibinde ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Binali Yıldırım ve çok sayıda isim yer aldı. 

İŞTE O LİSTE:

KULLANICI YORUMLARI

Sitede IMDb kullanıcılarının İngilizce olarak yazdığı bazı yorumlar da dikkati çekiyor:

“Kızları için…

“2021’in en iyi serisi.”

“En iyi mafya dizisi.”

“Yaşamak bir umuttur.”


http://www.krttv.com.tr/gundem/sedatpekerinvideolarifilmsitesiimdbyeeklendih78136.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu İBB’yi 26 milyar 800 milyon TL'lik borçla devralacak Seçil Erzan'ı iş insanı sevgilisi Atilla Baltaş, Arda Turan'dan, evlilik hazırlığı içinde olduğu Candaş Gürol ise Fatih Terim'den kıskanmış! Bakan Koca açıkladı: 44.869 yeni vaka tespit edildi, 27.492 kişi sağlığına kavuşurken, 160 kişi hayatını kaybetti! Avrupalı gelmiyor, Ortadoğulu akın ediyor!