Home
08 Ekim 2021 ( 27 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker kendisini üzen olayı anlattı


Organize suç örgütü lideri Sedat Peker Twitter hesabından bir dizi açıklamalarda bulundu.


Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından bazı gazeteci ve politikacıları takibe aldı. Peker, sosyal medyadaki iddialar üzerine bir dizi açıklama yaptı.

Peker şunları söyledi:

1Kafatasının içinde delikli gri sünger taşıyanlar orada mısınız? Evet doğru tahmin ettiniz, bugüne kadar hiç kimseyi takip etmezken bazı muhalif siyasileri ve yazarları tüm sosyal medya sayfalarımdan takibe aldım. İçinizde bazıları çok zeki, hemen tahmin etmişsinizdir.

2Mevcut hükümeti kurtarmak için onları takip ettim ki, onlara da operasyon yapıp hepsinden toplu halde kurtulsunlar diye (ironidir). Aklınız yok lan sizin, siz vallahi delisiniz. Ben kripto hükümet ajanıyım (ironidir).

3Siyasi saldırgan paylaşım yapamayabilirim ancak belki ilerleyen günlerde yaşam koçu, finans danışmanı, ruhsal danışman ve fahri baro başkanı olarak paylaşımlar hazırlayabilirim. Bazıları hemen diyecek ki Sedat Peker kesin paranın peşine düşmüş.

4Bunu diyenlere tek sözüm: Harbiden ayıp ettiniz. Çocuğunuza İngilizce veya matematik öğretsin diye özel ders aldırıyorsunuz, hepsine dünya para ödüyorsunuz. Ben ülkenin nasıl soyulduğunu tüm halkımıza 5 ayda öğrettim. Hiç birinizden bir lira para mı istedim? Çok üzülüyorum çok.

5 Benim tarzım ücretsiz danışmanlık ve eğitmenlik. Bağış bile kabul etmiyorum. Tweetlerin bazı bölümleri ironi içerir, bazı bölümleri gerçektir. Kafatasının içinde delikli gri sünger taşıyanlara duyurulur.

İşte o tweetler:


https://www.krttv.com.tr/gundem/sedatpekerkendisiniuzenolayianlattih96211.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yoksul vatandaşa şükür nasihatı veren Diyanet bakanlıkları solladı Doktordan skandal 19 Mayıs mesajı! Tepki yağdı! Bir sağlık çalışanı daha corona virüsü nedeniyle yaşamını yitirdi "İmam hatipliyiz diye AK Parti’ye oy vermeye mecbur muyuz"