Anasayfa1
05 Temmuz 2022 ( 27 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker, Simtel'in akıbetini açıkladı: "Para almadım..."


Organize suç örgütü lideri olduğu suçlamasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, bir dönem kendisine ait olan Simtel şirketinin akıbetini açıkladı. Peker; şirketi bedelsiz olarak önce Olgun Peker'e (Aydın), daha sonra ise Davut Dişli ile Mehmet Karasu'ya devrettiğini söyledi.


Sedat Peker, daha önce bir dönem sahibi olduğunu açıkladığı Simtel'in akıbetini anlattı. Peker; şirketi önce Olgun Peker'e (Aydın), daha sonra ise o dönemlerde Fenerbahçe altyapısında yöneticilik yapan Davut Dişli ile Mehmet Karasu'ya bedelsiz olarak devrettiğini söyledi. Karşılık olarak sadece Rize'deki devlet hastanelerinin yenilenmesini ve her ay şehirdeki maddi durumu olmayan vatandaşlara 25'er tane beyaz eşya hediye edilmesini istediğini ifade eden Peker, "'Sizden para istemiyorum. Sizin de ekonomik durumunuz güçlensin' diye belirttim" dedi.

Paylaşımının devamında akrabası olduğunu açıkladığı Cengiz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz'e seslenen Peker, paylaşımlarının devam edeceğini dile getirdi.

Peker'in paylaşımları şu şekilde: 


KRT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP’li başkan ‘deprem yönetmeliğine uygun’ demişti: O konutlar bu hale geldi Yargıtay Başkanı’ndan itiraf gibi ‘istinaf’ açıklaması: Adaletsizliğe yol açtı İBB'den istifa etmeyen AKP'li bürokratların son 'icraat'ı Sezgin Baran Korkmaz davasının savcısı konuştu: "ABD ve Türkiye’nin başvurusu masada"