Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
11 Eylül 2019 ( 23 izlenme )
Reklamlar

Selçuk Özdağ’dan flaş açıklama: ‘Milletimiz erken seçime hazır olsun’


Selçuk Özdağ, kendileriyle birlikte 100’ün üzerinde eski ve TBMM’de bulunan 10’un üzerinde de yeni milletvekilinin hareket ettiğini iddia etti.Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu yeni parti kurma hazırlıklarını sürdürüyor. AKP yönetimi Davutoğlu ve onunlar beraber hareket eden eski AKP Genel Başkan Yardımcısı Özdağ ile eski AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ü kesin ihraç talebiyle disipline sevk etti.

Disipline sevk edilen isimlerden Özdağ, DW Türkçe’den Nevşin Mengü’ye konuştu.

“2020 YILI KASIM AYINDA ERKEN SEÇİME MİLLETİMİZ HAZIR OLSUN”

AKP’den ihraç süreçleri, yeni parti çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Özdağ, “2020 yılı Kasım ayında erken seçime milletimiz hazır olsun” dedi.

10’UN ÜZERİNDE MİLLETVEKİLİYLE HAREKET EDİYORLAR

Özdağ, kendileriyle birlikte 100’ün üzerinde eski ve TBMM’de bulunan 10’un üzerinde de yeni milletvekilinin hareket ettiğini iddia etti. Selçuk Özdağ, “Biz milletvekili transferlerine sıcak bakmıyoruz. Bizimle irtibatlı olan çok sayıda mevcut milletvekili var” diye konuştu.

https://www.abcgazetesi.com/selcuk-ozdagdan-flas-aciklama-milletimiz-erken-secime-hazir-olsun-40316

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu: Türkiye’nin yarısından fazlasını yöneten bizler büyük başarılar kazanacağız AKP’li belediye 254 misafir için 11 milyon harcamış! Seçmen tatili erteledi! Rezervasyonlarının yüzde 100’ü iptal oldu! 'Oylar çalındı' diyen Binali Yıldırım'a yanıt geldi: Yalan!