Anasayfa1
27 Ekim 2022 ( 16 izlenme )

Sevgilisi ve üvey annesini ilişki yaşarken yakalayan yıldızın dünyası başına yıkıldı

Sevgilisi ve üvey annesini ilişki yaşarken yakalayan yıldızın dünyası başına yıkıldı

İlk Görüşte Evlilik programıyla tanınan İngiliz televizyon yıldızı Jess O'Connor, bir sabah uyandığında evinin üst katından sesler geldiğini ve yukarı çıkarken Üvey annesi ve erkek arkadaşının seviştiğini duyduğunu söyledi. Jess, yaşadığı travma nedeniyle intihar etmeyi bile düşündüğünü söyledi.

İngiliz TV yıldızı Jess O'Connor, aldatma hikayesiyle izleyenleri şaşırttı. Üvey anne ve erkek arkadaşını ilişkiye girerken gördüğünü söyleyen ünlü isim, olayın babasını da perişan ettiğini söyledi.
"YATAK ODASIDAN GELEN GÜRÜLTÜLER"
Ticari olarak diş sağlığı uzmanı olan Jess, o geceyi şöyle anlattı: "Bir gece arkadaşım Danny'yi üvey annemin evine davet ettim. O kadar yorgundum ki uyudum. O sırada arkadaşım ve üvey annem hala içiyordu. O sırada erkek arkadaşım 24, üvey annem 52 yaşındaydı. sabah uyandım erkek arkadaşım yatakta değildi yatak odasından çıktım evde onu aramaya başladım evin üst tarafından sesler gelince yukarı çıktım odayı buldum üvey annemi yakaladım erkek arkadaşım ile ilişki yaşıyordu" dedi.

BABA ÜVEY ANNEYİ TERK ETTİ
Beş yıl boyunca travmasının üstesinden gelemeyen Jess, uzun süreli terapiden sonra güvenini yeniden kazandı. Olaydan sonra Jess'in babası üvey annesini terk etti. Erkek arkadaşı ve üvey annesi bir süre ilişkilerini sürdürdü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir