Home
25 Ocak 2023 ( 26 izlenme )
Reklamlar

Sinan Ateş suikastı soruşturması: Üçüncü kez gözaltına alındı!


Sinan Ateş suikastında yeni gelişme... İki kez serbest bırakılan Tolgahan D. üçüncü kez gözaltına alındı. Bir avukat da gözaltında...


Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ile arkadaşı Selman Bozkurt, geçen yıl 30 Aralık günü Çankaya'da motosikletli iki kişinin silahlı saldırısına uğradı. Saldırıda Bozkurt omzundan yaralanırken, iki çocuk babası Ateş hayatını kaybetti.

Olay sonrası açılan soruşturma kapsamında iki kez gözaltına alınıp serbest bırakılan Tolgahan D. üçüncü kez gözaltına alındı.

Gözaltında alınan bir diğer ismin ise avukat Serdar Öktem olduğu öğrenildi. Öktem, cinayet şüphelisi Doğukan Çep’in avukatlığını yapıyor.

Dün de gözaltına alınan şüpheliler A.A. ve Ç.Z.’nin tutuklandığı açıklanmıştı.

MOTOSİKLETLİ İKİ KİŞİ SALDIRI DÜZENLEDİ

Sinan Ateş, arkadaşı Selman Bozkurt ile 30 Aralık'ta Çankaya ilçesi Kızılırmak Mahallesi'nde bir binadan çıktığı sırada motosikletli iki kişinin silahlı saldırısına uğramıştı. Saldırıda Bozkurt omzundan yaralanırken, Ateş kaldırıldığı hastanede vefat etmişti.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturmada 13 şüpheli tutuklanmış, 4 şüpheli hakkında ise adli kontrol tedbiri uygulanmıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yaşlı teyze yürek yaktı 'Elektrik faturasını görünce intihar etmek istedim, hasta çocuğumu düşündüm edemedim' Atatürk’ün doğduğu evde restorasyon zevksizliği! İktidara yakın anket şirketinden Erdoğan'ı kızdıracak sonuç! Sanayici, esnaf, çiftçi ve vatandaşı elektrik çarptı!