Home
12 Haziran 2019 ( 1241 izlenme )
Reklamlar

Siyasi tarihimizde bir ilk! Belediye çalışanları İmamoğlu aleyhine miting yapıyor!


İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Saraçhane'deki binası bugün tarihi bir güne tanıklık ediyor. Siyasi tarihimizde ilk kez, belediye işçileri, belediye başkan adaylarından birisini protesto ediyor.Bir grup İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanı, Saraçhane’deki belediye binası önünde “Ekrem İmamoğlu karşıtı” miting düzenliyor.

FOTO:SÖZCÜ – Çok sayıda İBB işçisi, Saraçhane’deki belediye binası önünde toplandı.

Mitinge ilişkin İBB’nin basın bürosundan, yapılan ve “İBB çalışanları çağrıda bulunacak” başlıklı ‘resmi’ açıklamada “İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanları, İstanbullulara hizmet etmek vaadiyle yola çıkanları, iftira, karalama, çarpıtma ve yalanları terk ederek, hizmet belediyeciliğinin kurumsallaştığı İBB’yi yıpratmaktan, İstanbulluya hizmet eden binlerce İBB emekçisini iftiralarla toplum nezdinde küçük düşürmekten vazgeçmeye davet edecek.” ifadelerine yer verildi.

FOTO:SÖZCÜ – Çok sayıda İBB işçisi, Saraçhane’deki belediye binası önünde toplandı.

İBB’nin basın bürosu ayrıca, eylemin canlı yayınlanacağını belirterek, özel bir yayın kuruluşuna ait frekans bilgilerini de gazetecilere duyurdu. Miting duyurulduğu gibi canlı olarak da yayımlanıyor.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/siyasitarihimizdebirilkbelediyecalisanlarimitingyapiyor5125823/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Feyza Altun: "Polat ailesinden tehdit alıyorum" Basın İlan Kurumu'nun veri sistemi sahte trafik sağlayan haber sitelerinin maskesini düşürdü Sedat Peker yine Süleyman Soylu'yu hedef aldı! "Senin gücün Rize'de 'geçenemiyoruz' diyen yaşlı dayıyı aldırmaya yetiyor" İkinci McKinsey skandalı!