Home
11 Ocak 2020 ( 263 izlenme )
Reklamlar

Sosyal medya Tuncay Mollaveisoğlu’nun Tuğçe Kazaz’a yanıtını konuşuyor


Eski Manken Tuğçe Kazaz’ın çektiği bir videoda “Mustafa Kemal ahlaksızlık ve dinsizlik getirdi” sözlerine gazeteci Tuncay Mollaveisoğlu sert tepki gösterdi. Mollaveisoğlu “fiziken, ruhen ve fikren kaltak olan bu varlık Mustafa Kemal’e dil uzatmış” dedi.


Mollaveisoğlu’nun tepkisi sosyal medyada tartışma konusu oldu. Twitter hesabından yoğun destek mesajları alan Mollaveisoğlu, ifadesinin “cinsiyetçi” bir ifade olarak anlaşılmaması için ikinci bir tweet atarak şunlar söyledi:

“Aşağıdaki ifade cinsiyetçi bir ifade değildir. Bazı Atatürk düşmanı siteler bu kişinin sözlerini ve Atatürk’e hakaretini görmezden gelip benim ifademe takılmışlar. Türkiye’de bütün kadınlar saygındır, bu kadın saygıyı hak etmiyor.”

2,413 people are talking about this


https://www.abcgazetesi.com/sosyalmedyatuncaymollaveisoglununtugcekazazayanitinikonusuyor71033

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Medrese ahırında asılı bulunan Abdulbaki'nin babası konuştu: "Yapılacak bir şey yok, şikayetçi olmayacağız" Polat çifti hakkında yeni iddia: Milyon dolarlık pazarlık! Erdoğan, Atatürk ilkeleri ve inkılap tarihi dersinin kaldırılmasını destekleyen ilahiyatçıyı eğitim kuruluna aldı! Güvenlik Görevlisinden derdi 'Atatürk ve alkol' olanlara efsane konuşma !