Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
19 Haziran 2020 ( 30 izlenme )
Reklamlar

Soylu, Saygı Öztürk’ü bir kez daha hedef gösterdi: Haysiyet cellatlığı yaptın


AKP Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’nun eşi Ali Ayvazoğlu’nun kariyerindeki yükselişini kaleme alan Sözcü yazarı Saygı Öztürk için ‘namus düşmanı’ ifadesini kullanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ikinci kez Öztürk’ü hedef gösterdi. Soylu, Öztürk için”Haysiyet cellatlığı yaptın, şimdi de yalan söylüyorsun” ifadesini kullandı.Sözcü gazetesinin Ankara temsilcisi Saygı Öztürk, bugün “Trabzon böyle bir yükseliş görmedi” başlıklı bir haber kaleme aldı. “Ali Ayvazoğlu, belediyede işçi kadrosunda işe başladı. Şimdi milletvekili olan Bahar Ayvazoğlu ile evlendi. Ardından özel kalem müdürü oldu. Sonra da Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne atandı” ifadelerinin yer aldığı haberde Ayvazoğlu’nun kariyerindeki yükselişe dikkat çekildi.

Soylu da Twitter hesabından paylaştığı mesajda “İnsanlık görevimi yapıyorum” diyerek, “İnsanlık görevimi yapıyorum. Saygı Öztürk’ün bu yazısı namussuzluktur. Bahar Hanım ahlaklı, faziletli bir kadındır. Ali Beye minnettarız Trabzon turizmini ayağa kaldırdı. Bugünden sonra bu namus düşmanını kim muhatap alırsa, gözümde aynı namussuzluğun ortağıdır, haysiyet celladıdır” ifadelerini kullanmıştı.

“HAYSİYET CELLATLIĞI YAPTIN”

İkinci paylaşımını yapan Soylu, “#SAYGIsızÖZTÜRK 1- Haysiyet cellatlığı yaptın 2- Şimdi de yalan söylüyorsun Seni Türkiye’nin tüm namuslu insanlarına şikayet ediyorum” ifadelerini kullandı.

https://tele1.com.tr/soylu-saygi-ozturku-bir-kez-daha-hedef-gosterdi-haysiyet-cellatligi-yaptin-simdi-de-178105/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tescilli Atatürk düşmanı Fatih Tezcan İstanbul Sözleşmesi'ni savunanlara küfür etti! Afganistan, "gerekli tedbirleri alın" diyerek Türkiye'yi fırçaladı! 5 Ayda sadece bir hastanede 155 hamile çocuk! Muharrem İnce'den bomba 'Erdoğan ve Zarrab' açıklaması