Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
06 Şubat 2018 ( 72 izlenme )
Reklamlar

Sütyen reklamını 'ahlaksız' diye kapattılar!

Haber görseli
1
Kayseri kent merkezinde, otobüs duraklarındaki sütyen reklamı, Yedi Hilal Gençliği isimli bir grup üyeleri tarafından ‘ahlaksız’ olduğu gerekçesiyle afişlerle kapatıldı.Haber görseli
2
Yedi Hilal Gençliği isimli grup ise Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin reklam yönetmeliğinde ahlaka aykırı reklamların yayınlanmayacağına dair maddelerin olduğunu iddia ederek, bu reklamın tamamen kaldırılmasını istedi.

Haber görseli
3
Sütyen firması yetkilileri ise ahlak dışı olduğunu düşünmediklerini belirttikleri reklama tepkiyi saçma bulduklarını söyledi.

Haber görseli
4
Kayseri kent merkezine özellikle otobüs duraklarına yerleştirilen sütyen reklamı, Yedi Hilal Gençliği isimli bir grup tarafından 'Gözünü kiraya verme, gözlerimiz esir' yazılı afişlerle kapatılıp, Büyükşehir Belediyesi de göreve çağrıldı.

Haber görseli
5
Sütyen firması adına açıklama yapan Figen Özcan, protestoya şaşırdıklarını belirterek, “Türkiye çaplı çalışıyoruz her ilimizde reklam veriyoruz. Sadece Kayseri’ye özel bir durum olmadığı için reklamları vermeye devam edeceğiz. Ahlak dışı olduğunu düşünmüyoruz. Bu yapılan protestoları da saçma buluyoruz” dedi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/foto/foto_galeri/921045/2/Sutyen_reklamini__ahlaksiz__diye_kapattilar.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sandık güvenliği nasıl sağlanacak? CHP'li Mehmet Ali Çelebi açıkladı Direklere yapıştırılan Atatürk ve ‘Andımız’ çıkartmalarına inceleme başlatıldı! Erdoğan ve AKP'ye anket şoku... O anket şirketinin sahibi konuştu Diyanet’e para yetişmiyor!