Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
29 Eylül 2019 ( 96 izlenme )
Reklamlar

Tarık Balyalı: İstanbul'un altı köstebek yuvası gibi


İBB Meclisi CHP Grup Başkanı Tarık Balyalı, İstanbul'da 1.5 yıldan beri durmuş metro hatları olduğunu belirterek, 'İstanbul'un altı şu an köstebek yuvası gibi, İstanbullu için bu ciddi bir tehlike arz ediyor. Tamamlanmamış inşaatlar nedeniyle metro tünellerinde oluşabilecek bir göçük çok ciddi facialara sebep olabilir' dedi.İBB Meclisi CHP Grup Başkanı Tarık Balyalı, İstanbul'da tamamlanmayan metro hatlarına ilişkin konuştu.

Duvar'dan Murat İnceoğlu'na konuşan Balyalı, "İstanbul’da 1.5 yıldan beri durmuş metro hatları var. Çok ciddi anlamda İstanbulluların beklentileri var, ciddi bütçeler harcanıyor, ama 1.5 yıldan beri bu hatlarda çalışma yok" derken, bu hatlarda çalışma planlandığını söyledi.

Balyalı, "İstanbul’un altı şu an köstebek yuvası gibi, İstanbullu için bu ciddi bir tehlike arz ediyor. Tamamlanmamış inşaatlar nedeniyle o metro tünellerinde oluşabilecek bir göçük çok ciddi facialara sebep olabilir" diye konuştu.

http://www.krttv.com.tr/gundem/tarik-balyali-istanbul-un-alti-kostebek-yuvasi-gibi-h15103.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sakarya Büyükşehir Özel Kalem'e özel atama! İYİ Partili Fahrettin Yokuş, Meclis Göç Komisyonu’nda bu teklifte bulundu: Eli silah tutan Suriyeliyi eğitip gönderelim AKP'li Tevfik Göksu'dan tepki çeken afiş! Maske ve mesafe kuralını çiğnedi! Milli Eğitim zorluyor aileler direniyor! ‘Menzil’ tarikatının okuluna gidin baskısı!