Home
12 Haziran 2020 ( 39 izlenme )
Reklamlar

TBMM’deki corona virüsü vaka sayısı açıklandı!


TBMM Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş, corona virüsü salgını sürecinde 9'u personel 10 kişinin testinin pozitif çıktığını söyledi. Erdoğmuş, "Biri TBMM'de çalışan bir televizyon kameramanı olmak üzere toplam 3 kişinin ise tedavi süreci devam etmektedir. Tespit edilen bütün vakalarda gerekli tedbirler alınmış, testi pozitif çıkan kişilerle temas ihtimali olan herkes teste tabi tutulmuş ve takip edilmiştir" dedi.
TBMM Genel Kurulu'nda çalışmalar devam ediyor. TBMM Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş, Meclis’teki corona virüsü vakası sayısını açıkladı.

“3 KİŞİNİN TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR”

Erdoğmuş, corona virüsü salgın sürecinde 9’u personel 10 kişinin testinin pozitif çıktığını söyleyerek, şu ifadeleri kullandı:

* Bu kişilerden 7’sinin tedavisi tamamlandı ve görevlerine başladılar.

* Biri TBMM’de çalışan bir televizyon kameramanı olmak üzere toplam 3 kişinin ise tedavi süreci devam etmektedir.

* Tespit edilen bütün vakalarda gerekli tedbirler alınmış, testi pozitif çıkan kişilerle temas ihtimali olan herkes teste tabi tutulmuş ve takip edilmiştir. Bunların dışında bir vaka tespiti yoktur.

MECLİS’TE ALARM VERİLMİŞTİ

TBMM’de, Meclis Genel Sekreterliği’nin bulunduğu katta, bir personelde corona virüsü tespit edilmişti. Katta çalışanlara test yapılmış, personelde de görev değişimine gidildiği açıklanmıştı. İHA

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/tbmmdekicoronavirusuvakasayisiaciklandi5869268/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sadece kadınların istihdam edildiği iki yeni fabrika açıldı! Paraya sıkışan iktidar yeni kaynak buldu! Hastaneye gitmenin bedeli: GSS primlerine yüzde 50 zam geldi! AKP'ye oy verdiğini söyleyen bir kadın #Hayır'ı böyle savundu !