'Telefonu çıkar' deyince ağzına telefon sokulan koyu AKP'li bin pişman! "Dini alet edindi bizi kandırdı. Bize öyle bir kazık koydu ki çıkmaz bir kazık. Ellerim kırılsaydı da oy vermeseydim"

7 izlenme 02 Ağustos 2023
Reklamlar

Sosyal medyada ve halk arasında "ağzına telefon sokulan dayı" olarak bilinen koyu AKP'li vatandaş pişmanlığını "Ellerim kırılsaydı da oy vermeseydim. AKP'den değil Tayyip Erdoğan olarak nefret ediyorum" dedi.Bir sokak röportajında, ekonomi hakkında tartıştığı bir gence “Telefonunu çıkar” deyince, çevredekilerin tepkisini çeken vatandaşın ağzına telefon sokulmuştu. Sosyal medyada  "ağzına telefon sokulan dayı" olarak tanınan kişi bugün yine bir sokak röportajı yaptı.

Daha önce koyu bir AKP'li olduğunu söyleyen ve AKP'yi savunduğu için başına silah dayandığını iddia eden vatandaş şimdi ise pişmanlığını "Ellerim kırılsaydı da oy vermeseydim" dedi.

"Dini alet edindi bizi kandırdı. Bize öyle bir kazık koydu ki çıkmaz bir kazık. Ellerim kırılsaydı da oy vermeseydim." diyen vatandaş "AKP'yi Antalya'da benden daha çok savunan olmazdı ama savunacak neyi kaldı. AKP'den değil Tayyip Erdoğan olarak nefret ediyorum" ifadelerini kullandı.

Odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saray’dan baharat ve çeşniye 118 bin, süs eşyalarına 3,6 milyon lira! Akaryakıt fiyatları yine yükselişte! 2 lira 14 kuruş indirimin sevinci araç sahiplerinin kursağında kaldı. Kanal İstanbul'un maliyetine 'güncelleme': 75’ten 88 milyar liraya çıktı! Alevi yurttaşlar hedef mi alındı? Teşkilat dizisindeki karakterin adı Meclis gündemine taşındı