Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
22 Temmuz 2019 ( 19 izlenme )
Reklamlar

TMSF o şirketi yeniden satışa çıkardı!


Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) daha önce de satışa sunulan Adularya Enerji Üretimi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 1.1 milyar TL muhammen bedel üzerinden yeniden satışa sundu.Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan ilana göre, 21 Ağustos’ta yapılacak ihaleye 20 Ağustos’a kadar teklif verilebilecek. İhaleye AŞ ya da limited şirket olarak kurulmuş bulunan tüzel kişiler katılabilecek.

Adularya Enerji Üretimi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü bünyesinde; Yunus Emre Termik Elektrik Santrali başta olmak üzere toplam 31 adet arsa ve maden sahası, 23 Haziran 2055 yılına kadar tesis edilmiş bulunan üst kullanım izni ile maden ruhsatları bulunuyor.

REUTERS

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/tmsf-o-sirketi-yeniden-satisa-cikardi-5242119/?fbclid=IwAR2faNHMMxIKOSQQCfFBA6bC7XAqglsuLdi_VJWVXJrvC65yQ-32VFxUrnU

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li vekil: ''Diyanet 306 milyon TL'yi kimlere aktardı?'' AKP'li Tülay Babuşçu, 'Reklam arası' dediği Cumhuriyet'e geri döndü Adli yıl açılış töreni: Saray’ın davetini 6 baro daha reddetti! Ağrı Doğubayazıt'ta yurttaşlar 'evet' propagandası yapan TRT'yi böyle kovaladı !