Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
21 Ağustos 2019 ( 95 izlenme )
Reklamlar

TSK'ya ait olan Tank Palet Fabrikası'nın satılmasına da destek verdi!


Kayyum operasyonunun yerinde olduğunu belirten Bahçeli “Bu mücadelenin kesintisiz sürmesi yegane arzumuzdur.” dedi. Bahçeli'nin hedefinde CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Davutoğlu ve Abdullah Gül vardı. Bahçeli Sakarya'da TSK'ya ait olan Tank Palet Fabrikası'nın satılmasına da destek verdi.Tank palet fabrikası tartışmaları ile ilgili “Aziz milletimiz banker Kılıçdaroğlu'nun 50 milyon doları bulup Adapazarı'ndaki tank palet fabrikasına gözü kesiyorsa ortak olmasını sabırsızlıkla beklemektedir. Kılıçdaroğlu'nun bir hafta içinde 50 milyon doları nasıl ve ne şekilde bulacağı ise ayrı bir tartışmanın konusudur.” diyen Bahçeli, 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski başbakan Ahmet Davutoğlu’na da yüklendi.

DAVUTOĞLU VE ABDULLAH GÜL’E SERT SÖZLER

Davutoğlu’na ‘Serok Ahmet’ diye seslenen Bahçeli şunları kaydetti: “11.Cumhurbaşkanıyla birlikte sabık Başbakan Serok Ahmet'in aynı anda PKK'nın tezlerine bodoslama destek vermeleri, öne çıkmaları, adeta paylaştırılmış görevlerini titizlikle yerine getirmeleridir. Geçmişleriyle çelişen, bir zamanlar taşıdıkları tarihi görevlerle tezada düşen bu iki şahsın hükümete duydukları husumet gözlerini kör, vicdanlarını da esir etmiştir. 11.Cumhurbaşkanı'nın “Daha yeni seçilmiş belediye başkanlarının bu şekilde görevden alınmaları demokrasimiz için doğru olmamıştır” değerlendirmesi Güroymağa Norşin diyen, çok güzel şeyler olacak müjdesiyle yıkım sürecinin fitilini tutuşturan bozuk zihniyetin tastamam aynısı ve devamıdır. Fırat'ın doğusuna suskun, İdlib'teki gelişmelere sessiz, küresel oyunlara itirazsız, hainlere tepkisiz kalanların bir ara Türk milletinin oy ve desteğiyle devletin en tepesinde bulunmaları hakikaten de çok düşündürücü bir kayıp ve handikaptır.”

'MİLLİYETÇİLİKLERİ, VATANSEVERLİKLERİ ORTAYA ÇIKACAK'

CHP genel başkan yardımcıları, milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş geçtiğimiz gün Tank-Palet için "Uyanık Kal" Eylemi gerçeleştirmiş, eylemde; "Tank Paleti savunmak vatanı savunmaktır. Tank Paleti satmak vatana ihanettir. Tank Palet turnosol kağıdı görevi görecek, "vatanseverim, milliyetçiyim" diyenlerin samimiyeti ortaya çıkacak" denilmişti.

http://www.krttv.com.tr/gundem/tsk-ya-ait-olan-tank-palet-fabrikasi-nin-satilmasina-da-h11818.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tanzim satışlarla gündeme gelen Tarım Kredi Kooperatifi'nin yeni işi bakın ne olacak? RTE 'ÜRETİM' diyerek 16 yıllık iktidarındaki eylemlerinin yanlış olduğunu itiraf ediyor ! Belediye başkanından jeotermal enerji santrali tepkisi 'AKP seçim öncesi mucize bekliyor'