Anasayfa
08 Nisan 2018 ( 226 izlenme )
Reklamlar

Tunus'ta bir Türk öğretmene "öğrencilerine tecavüz etti" suçlaması!

Tunus'ta bir Türk öğretmenin, özel dil okulunda birçok öğrenciye tecavüz ettiği ileri sürüldü.

Fransızca yayın yapan Realites’de yer alan habere göre; Türk öğretmen Tunus’ta Bab Al Jazira şehrinin El Kherba bölgesindeki arkadaşlarından birinde saklanıyor.

Öğretmenin birkaç kız öğrenciyi taciz ettiği ileri sürülürken, Tunus’ta çok takip edilen bir blog yazarı birkaç tanığın ifadelerine yer verdi. Tanıklara göre; öğrenciler evde Türk yemeği yemeye davet ediliyor ve bir süre sonra kendilerini bilinçsiz bir halde buluyorlar. Blog yazarı öğrencilere hipnotik anestezik, gamahidroksibütirik asit (GHB) ile bir içecek sunulduğunu ileri sürdü.

Blog yazarı, alınan sayısız ifade sayesinde, Türk öğretmeni, adalete teslim etmeyi ve kasten tecavüz suçlamasıyla yargılanmasını sağlamayı planlıyor.

https://odatv.com/ogrencilerinetecavuzettisuclamasi07041845.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca paylaştı: 26.145 yeni vaka tespit edildi, 19.199 kişi sağlığına kavuşurken, 193 kişi hayatını kaybetti! 'Kriz teğet geçecek' diyen Erdoğan'a vatandaştan yanıt: "Kriz teğet değil delip geçiyor!" 65 fabrika un üretimini durdurdu! Memleketi işte bu hale getirdiler! Marketlerde bebek mamasına 'çalınmasın'diye artık alarm takılıyor!