Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
02 Ocak 2018 ( 67 izlenme )
Reklamlar

Turkcell'den bir skandal daha!

Turkcell'in "dergilik" uygulamasında okurlar "bilim ve teknoloji" araması yaptıklarında "Zafer" ve "Siyer" adlı dergi kapaklarıyla karşılaştılar.

Gericilik her alanda hurafeye ve safsataya dayanan hegemonyasını sürdürmeye devam ediyor. Bunun son örneklerinden biri de Turkcell'de yaşandı. 

Daha önce Ensar Vakfı'na sponsor da olan Turkcell'in, şimdi de mobil kullanıcılarına sunduğu "dergilik" uygulamasında "bilim ve teknoloji" kategorisinde yer alan dergiler, kullanıcıları çileden çıkardı. 

"Dergilik" uygulamasını indiren okurlar "bilim ve teknoloji" kategorisinde "Zafer" ve "Siyer" adlı dergilerle karşılaştılar. 

"Bilim-araştırma dergisi" adı altında kullanıcılara sunulan "Zafer" adlı derginin kapak konusunun "Her şeyin yazısı: Kader" olması dikkat çekti. Kullanıcılar henüz bu şaşkınlığı üzerlerinden atamadan "Siyer" adlı sözde "bilim" dergisiyle karşılaştılar. Bu derginin kapak konusunun da "İslamın zirvesi: Cihad" olduğu görüldü.

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/turkcell-den-bir-skandal-daha-h68512.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ekonomik kriz korkusu terör korkusunu geçti Ölü şeyhleri Serafeddin'in elinden fışkıran suyu içmişler ! Ordu Valiliği’nden İmamoğlu hakkında suç duyurusu! Haberler kötü! Asıl zamlar yolda! Korkutan enflasyon tahmini