Anasayfa
28 Haziran 2021 ( 16 izlenme )
Reklamlar

Uğur Dündar da Deniz Baykal hakkında açıklama yaptı


Sedat Peker’in Korkmaz Karaca ve Deniz Baykal hakkındaki iddiaları gündemdeki yerini korurken, Usta gazeteci Uğur Dündar’dan bir paylaşım geldi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in, Deniz Baykal ile Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu üyesi Korkmaz Karaca’yla ilgili iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Taraflardan hiçbir açıklama gelmemesi tartışmaları alevlendirdi. Konu dün geceden bu yana sosyal medyanın gündeminden hiç düşmedi.

Usta gazeteci Uğur Dündar’dan da Deniz Baykal’a ilişkin bir paylaşım geldi.

Peker’in iddiasına değinmeyen Dündar, Baykal ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

“Aslı Baykal, 31 Mart seçim zaferinin yaşandığı gece, sabaha kadar çalıştırdığı emekçileri kullanılmış eşya gibi kapı önüne bıraktığında, hem kızı, hem de Deniz Bey, benim gözümde bitmişti. 7 yıl süreyle markalaşmasına büyük katkıda bulunduğum Halk TV'den bu nedenle ayrılmıştım.”

Dündar, paylaşımının devamında ise, “Yanlış anlaşılmasın. Ben Halk TV'den Baykal ailesinin sahipliği döneminde ayrılmıştım. Halk TV'nin yeni sahibinin Baykallarla hiçbir ilgisi yok...” ifadelerini kullandı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/ugurdundardadenizbaykalhakkindaaciklamayaptibenimgozumdebitmisti459995h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fahrettin Altun'u, Bakan Pakdemirli yalanladı! Gaziantep'te facia göz göre göre gelmiş! 9 hastanın ölümünde büyük skandal! Boğaziçi’nde asıl amaç yine rant ve para mı? Rabia Naz davasında İçişleri Bakanı Soylu da tarafını seçti: Cinayet yok, kız düştü. Babası bana hakaret etti