Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
10 Temmuz 2019 ( 43 izlenme )
Reklamlar

Ünlü iktisatçı Erdoğan'a seslendi: Ümmet seni terke başladı


İktisatçı Mustafa Sönmez, Erdoğan'ın Ali Babacan'a söylediği "Ümmeti parçalamaya hakkınız yok" sözlerini değerlendirdi. 


Sönmez sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki resmi hesabından yaptığı açıklama şöyle: 

"Seninkini Babacan korkusu sardı. Muhtemel kayıplarına, ümmeti parçalamak adını koymuş ümmet, İslsm alemindekilerden ziyade, buradakiler.  

Ümmeti yoksul, işsiz kaldıkça, avantalar azaldıkça gemiyi terk etmeye başladı bile. Önce 31 Mart, sonra 23 Haziran'da ümmet terke başladı devamı gelir" 

Seninkini Babacan korkusu sardı. Muhtemel Kayıplarına, ümmeti parçalamak adını koymuş Ümmet, İslsm alemindekilerden ziyade,buradakiler. ümmeti yoksul, işsiz kaldıkça, avantalar azaldıkça gemiyi terk etmeye başladı bile.önce 31mart, sonra 23 hzr da ümmet terke başladıDevamı gelir


ERDOĞAN NE DEMİŞTİ? 

Erdoğan, Ali Babacan ile yaptığı görüşmeyi Bosna Hersek ziyareti sonrası şöyle anlatmıştı: 

"Ben Ali Bey'in kendisine de söyledim; 'Yolunuz yolunuzdur eyvallah ama şunu unutmayın ki bu ümmeti parçalamaya hakkınız yok. Siz bunu yapıyorsunuz. Bunun parçalanmasıyla da bir yere gidemeyeceksiniz' dedim. 

Şunu da söyledim, 'Fazla da geç kalmayın' dedim. Bizim dava arkadaşlığımızda bir şey var. Dava terk edilmez. Burada sonuna kadar hizmet söz konusudur."

https://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/unlu-iktisatci-erdogan-a-seslendi-ummet-seni-terke-basladi-h134335.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eren Erdem 'IŞİD'liler neden serbest bırakılıyor ? Yargının IŞİD'lilere gösterdiği toleransın nedeni nedir ?' Prof. Acemoğlu'ndan 'ekonomik kriz' değerlendirmesi "henüz en kötü kısmı başlamadı" Enver Paşa'nınn torunu konuştu "Babam Atatürk'ü çok severdi" Zeytinliğe asfalt döküp bir de bunu savundular!