Haber, Eğlence, Siyaset, Eğitim
26 Mart 2020 ( 55 izlenme )
Reklamlar

“Virüs yok” denen eczanede ikinci ölüm!


İstanbul Beyoğlu’ndaki 50 yıllık Melis Eczanesi’nin sahibi İhsan Giray’ın (89) ölümünün ardından aynı eczanede çalışan Ekrem Özdemir (69) de hayatını kaybetti.
Giray’ın hayatını kaybetmesinin ardından koronavirüs nedeniyle öldüğü iddia edilmişti. İhsan Giray’ın doktor oğlu Serdar Giray ise koronavirüs iddiasını yalanlamıştı.

Melis Eczanesi’nde çalışan Özdemir ise solunum rahatsızlığı nedeniyle önceki hafta Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yatırıldı. Daha önceden de kronik akciğer rahatsızlıkları bulunduğu öğrenilen Özdemir, tedavilere rağmen önceki gün hayatını kaybetti.

Hürriyet’in haberine göre; Özdemir vefatının ardından Çekmeköy’de toprağa verildi. İhsan Giray’ın ve Ekrem Özdemir’in vefatı akıllara koronavirüs şüphesini getirdi. Özdemir ailesi konuyla ilgili açıklama yapmazken cenaze törenine sınırlı sayıda insan alındığı öğrenildi.

Melis Eczanesi ise gün boyunca kapalı kaldı.

https://odatv4.com/virus-yok-denen-eczanede-ikinci-olum-26032026.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu: 29 Ekim bizim kırmızı çizgimizdir Son seçim anketinde AKP'nin oy oranını açıkladı! Gani Müjde: Bodrum'da iki genç Zarrab'a hırsız diye bağırınca dayak yediler Muharrem İnce'nin seçim kampanyasına dev destek! Kuyruk uzadı da uzadı!