Anasayfa1
09 Mart 2022 ( 22 izlenme )
Reklamlar

Yağ krizinde yeni gelişme: Tarih verildi!


Denizcilik Genel Müdürlüğü, 6 bin 99 ton ayçiçek yağı taşıyan 4 geminin Türkiye'ye doğru yola çıktığı duyurdu. Gemilerden biri 15 Mart'ta, üçü 17 Mart'ta Türkiye'de olacak.


Denizcilik Genel Müdürlüğü, Rusya'da bir süredir bekleyen 6 bin 99 ton ayçiçek yağı yüklü geminin seyir halinde olduğunu ve 15 Mart'ta Mersin'e ulaşmasının beklendiğini bildirdi.

Denizcilik Genel Müdürlüğü, şu açıklamayı yaptı:

"Rusya'nın Yeisk Limanı'nda bekleyen 6 bin 99 ton ayçiçek yağı yüklü gemi Kerch kanalını geçerek seyre başladı, 15 Mart'ta Mersin'de olması beklenmektedir. Ayçiçek yağı yüklü diğer 3 gemi ise Rostov Limanı'ndan kalkış yapmış olup 17 Mart'ta ülkemize varmaları planlanmaktadır."  

KRT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akit yazarı, Taliban'ı öve öve bitiremedi! "Taliban, Afganistan toplumu için son derece ileri, aydın ve ufku açık bir anlayışı temsil etmektedir" İşte Erdoğan'ın İmamoğlu ve Yavaş korkusu! 'Erdoğan, CHP'li belediye başkanlarını rakibi görüyor' Bir rezalet daha! '128 milyar dolar nerede?' afişi için tuhaf kaldırılma gerekçesi! İş Bankası Genel Müdürü sorunları tek tek sıraladı, fai< ve kredide olacakları anlattı