Anasayfa1
01 Eylül 2022 ( 14 izlenme )
Reklamlar

Yeni Şafak'a 'sizi ziyaret edeceğim' diyen Sedat Peker'den açıklama: 'Bugün ziyaretinize geleceğimi söylemiştim...'


Geçtiğimiz günlerde Yeni Şafak gazetesini hedef alan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, bugün yaptığı paylaşımda; ''Düşündüm de ülkenin gündemi tamamen başka bir skandala çevrilirse borsa konusu unutulur'' dedi.

İfşa ve itiraflarına hız veren organize suç örgütü lideri Sedat Peker, geçtiğimiz günlerde Yeni Şafak gazetesinin kendisi hakkında yaptığı haberin üzerine bir paylaşım yapmış; ''Yeni Şafak gazetesi size de bir sözüm var. Bugün benime ilgili bir haber yapmışsınız. Vakit bulursam bugün, bulamazsam yarın size de ziyarete gelecem. Gazeteci Fuat Uğur bana taktığınız akap için size de ziyarete gelecem (senle sohbet edeceğiz senden parça koparmayacam)'' demişti. 

''PATRONLARINIZA SELAM SÖYLEYİN''

Sedat Peker, danışmanı olarak bilinen Emre Olur'un hesabından Yeni Şafak'a ilişkin yeni bir paylaşımda bulundu. 

''Yeni Şafakçılar bugün ziyaretinize geleceğimi söylemiştim. Ancak düşündüm de ülkenin gündemi tamamen başka bir skandala çevrilirse borsa konusu unutulur'' diyen Peker, ''Randevumuzu ilerleyen bir tarihe alıyorum. Patronlarınıza selamımı söyleyin. SÖZ NAMUS'' ifadelerini kullandı.

Gerçek Gündem

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Akaryakıta büyük zam! Motorin, benzin ve LPG uçuşa geçti! Cami imamından CHP’ye hakaret! İletişim Başkanlığı'ndan skandal '18 Mart Çanakkale Zaferi' videosu! Atatürk yok, köprü reklamı var! İstasyon sahipleri isyanda! 'Sürücüler kontağı zor açar. Her bir petrolcü aylık 20 bin lira zarar ediyor. Gidişat iyi değil, hepimiz iflas edeceğiz!'